A-tým
Mládež
st 28. 2. 2024
Děčín
Ústí n. L.
5:0
so 2. 3. 2024
Chomutov
Ústí n. L.
6:1
út 5. 3. 2024
Ústí n. L.
Benátky n. J.
3:4
čt 7. 3. 2024
Benátky n. J.
Ústí n. L.
3:4pp
so 9. 3. 2024
Ústí n. L.
Benátky n. J.
6:8
Klub
Zimní stadion
Reklama
Slovan pomáhá
Slavní odchovanci
Ochrana osobních údajů
Vstupenky
Jednorázové vstupenky
Permanentní vstupenky
Návštěvní řád
A-tým
Soupiska
Realizační tým
Změny v kádru
Statistiky
Zápasy
Přípravná utkání
Mistrovská utkání
Tabulka
Mládež
Realizační týmy
Vedení klubu
Rozcestník mládeže
Nábor mládeže
Redakce mládeže
Pravidla pro placení příspěvků v sezóně 2024-2025
Informace pro rodiče - Úrazové pojištění
Informace o zpracování osobních údajů
Souhlas o zpracování osobních údajů pro marketingové účely
Filozofie a kodex klubu
Fanzone
Download
Ptejte se
Multimedia
Fotogalerie
Videa
Partneři
Rozpis ledu
Archiv
Archiv článků
Archiv aktualit
Krajský přebor přípravek 2007/08 - 4. třída
Zobrazit:
pouze doma
|
pouze venku
|
vše
so 6. 10. 2007
Ústecký Slovan s.r.o. - HC Slovan Louny
5:0
ne 28. 10. 2007
Ústecký Slovan s.r.o. - HC Stadion Litoměřice
5:1
so 10. 11. 2007
Ústecký Slovan s.r.o. - HC Děčín
5:1
ne 25. 11. 2007
Ústecký Slovan s.r.o. - HC Teplice Huskies
5:4
ne 9. 12. 2007
Ústecký Slovan s.r.o. - Piráti Chomutov
4:3
ne 16. 12. 2007
Ústecký Slovan s.r.o. - MOSTEČTÍ LVI
6:2
ne 13. 1. 2008
Ústecký Slovan s.r.o. - HC Roudnice n. L.
2:4
ne 3. 2. 2008
Ústecký Slovan s.r.o. - HC Verva Litvínov
1:3
ne 17. 2. 2008
Ústecký Slovan s.r.o. - HC Klášterec nad Ohří
10:0
ne 2. 3. 2008
Ústecký Slovan s.r.o. - SK Trhači Kadaň
4:2
4. třída
Soupiska
Zápasy
Sezóny
CCM Malá Liga - 4. třída 2023/2024
Minihokej 2021/22 - 4. třída
Minihokej 2020/21 - 4. třída
Krajská liga žáků 2019/20 - 4. třída
Krajská liga přípravek 2018/19 - 4. třída
Krajská liga přípravek 2017/18 - 4. třída
Krajská liga přípravek 2015/16 - 4. třída
Krajská liga přípravek 2015/16 - 4. třída
Krajská liga přípravek 2014/15 - 4. třída
Krajská liga přípravek 2013/14 - 4. třída
Krajská liga přípravek 2012/13 - 4. třída
Krajská liga přípravek 2011/12 - 4. třída
Krajský přebor přípravek 2010/11 - 4. třída
Krajský přebor přípravek 2009/10 - 4. třída
Krajský přebor přípravek 2008/09 - 4. třída
Krajský přebor přípravek 2007/08 - 4. třída
Krajský přebor přípravek 2006/07 - 4. třída
Krajský přebor přípravek 2005/06 - 4. třída
Krajský přebor přípravek 2004/05 - 4. třída
Krajský přebor přípravek 2003/04 - 4. třída
Hlavní partneři
Významní partneři
Mediální partneři
Partneři mládeže