Archiv článků

Z7: V posledním letošním utkání si sedmáci smlsli na Mostě

Ú s t í n/L. - V rámci osmnáctého kola přivítali v posledním utkání tohoto kalendářního roku ústečtí sedmáci soupeře z Mostu, který přijel v pouhých jedenácti hráčích. Byl to ale Most který se v první minutě dostal do vedení. To ale ústecké nakoplo a od té doby v zápase dominovali, soupeři povolili už jen jednu branku v samotném závěru a sami jich přidali čtrnáct. Ústí vs. Most tedy 14:2.

Ústecký celek na Šumperk nestačil a prohrál rozdílem čtyř branek

Š u m p e r k - V posledních čtyřech zápasech žlutomodrý celek dokázal vždy bodovat. Dnes změřil síly se Šumperkem, se kterým od začátku držel krok a podařilo se mu dvakrát srovnat nepříznivé skóre, když se o to postaral Ondřej Bláha, ale to bylo vše, na co se Slovan v utkání zmohl.

David Tůma: Domácí zápasy nám nevychází, jak bychom si přáli

Ústečtí hokejisté mají za sebou další zápas. V domácím prostředí hostili Kolín, který si vypracoval dvoubrankový náskok. Ze začátku druhé třetiny se Slovanu podařilo snížit, po přihrávce Davida Tůmy se prosadil Martin Tůma. Právě David Tůma se vrací k utkání proti Kolínu. „Bod z domácího zápasu je pro nás málo," dodal smutně.

Junioři: Všechny body bere zaslouženě soupeř z Havlíčkova Brodu

Ú s t í n/L. - V rámci dvaadvacátého kola Ligy juniorů přivítali ústečtí junioři tým z Havlíčkova Brodu, který byl od začátku utkání jednoznačně lepší a po právu se nakonec radoval ze zisku tří bodů. Za ústecké snižovali postupně Svoboda a Tot. Další zápas čeká Slovan v neděli na ledě Chrudimi.

PREVIEW: Bitva o jedenáctou pozici, Slovan míří do Šumperka

Ú s t í n/L. – V rámci dvacátého šestého kola Chance ligy zajíždí ústecký tým na led Šumperka, jedná se tedy o druhé utkání v řadě, kde se Slovan utká se sousedem v tabulce. Poslední vzájemný zápas vyzněl lépe pro Draky, jak dopadne toto utkání se dozvíme v sobotu od 17:00.

Změna termínu utkání se Vsetínem

Na základě dohody klubů Slovanu Ústí nad Labem a Robe Vsetín se mění termín utkání a to z pondělí 20.12. na neděli 19.12. od 16:30 hod.

Do Slovanu na výpomoc přichází Adam Raška

Do dnešního utkání s Kolínem nastoupí za Slovan útočník Adam Raška z Mladé Boleslavi. „Na základě spolupráce mezi Mladou Boleslaví a Ústím jsem rád, že mohu za Slovan nastoupit. Rád bych odváděl co nejlepší práci na ledě a pomohl tak Slovanu k co nejlepším výsledkům“, uvedl sedmadvacetiletý forvard.

Slovan smazal dvoubrankovou ztrátu, nakonec bere bod

Ú s t í n/L. - V rámci 25. kola Chance ligy hostilo Ústí nad Labem Kolín. Hostující celek se v zápase vypracoval do dvoubrankového vedení. Slovan ve druhé třetině dokázal vyrovnat. Martin Tůma snížil, a pak Erik Mareš srovnal. Zápas dospěl do prodloužení, ve kterém hosté proměnili trestný nájezd, čímž rozhodli o své výhře.

Aktuality

 • Petr Šidlík do Slovanu

  6. 11. 2021

  Do dnešního utkání se Sokolovem nastoupí za Slovan obránce Petr Šidlík z Mladé Boleslavi.

 • Aktuální marodka

  1. 11. 2021

  Na marodku Slovanu přibyli po utkání se Slavií Praha obránce Petr Přindiš a útočník Tomáš Čermák. Dále jsou stále na marodce útočníci: David Tůma, Vítězslav Bílek, Daniel Jouza a Tomáš Kulhánek.

 • Premium permanentkáři

  9. 9. 2021

  Držitelé premium permanentky si mohou vyzvednout kulich a šálu ve fanshopu před nebo o přestávkách domácích utkání HC Slovan Ústí nad Labem.

 • Fanshop otevřen 19. 5.

  12. 5. 2021

  Fanshop Slovanu bude otevřen ve středu 19. 5. 2021 od 16:30 - 17:30 hod.

 • Realiz.týmy - mládež

  27. 4. 2021

  Realizační týmy mládeže pro sezónu 2021/2022 naleznete na webu pod sekcí Mládež -> Realizační týmy.

Youtube kanál

Sestřih: Benátky vs. Slovan, 27. 11. 2021

Hlavní partneři

Významní partneři

Partneři mládeže