Archiv článků

V úvodu přípravy nestačil Slovan na Cheb

Cheb - K prvnímu přípravnému utkání vyrazili hokejisté Slovanu na západ Čech do Chebu. V sestavě chyběly všechny nejzvučnější tváře ústeckého kádru, ty se v zápasech objeví až v pozdější fázi přípravy. Za Slovan se dokázali prosadit Damašek a Kordule, dva zásahy ovšem na Cheb nestačily a Ústí tak z tohoto zápasu odchází jako poražený tým. Na první zápas přípravy dorazilo i pár fanoušků Slovanu, tímto jim za podporu děkujeme. V úterý 16.8.2022 od 18:00 nás čeká první domácí přípravný zápas proti Pirátům Chomutov.

Václav Drahorád: Snažím se předávat radost ze hry

Ústí nad Labem - V minulém týdnu proběhlo v Ústí nad Labem úspěšně již sedmé Hokejové soustředění mládeže. Mezi trenéry nemohl chybět také Václav Drahorád. Aktuálně hlavní trenér mládeže Slovanu, zároveň trenér základny.

Staň se hokejovým rozhodčím! Český hokej spouští náborovou kampaň

Jsi chlapec nebo dívka? Baví tě lední hokej a chceš se stát jeho součástí? Nyní máš jedinečnou šanci rozšířit řady rozhodčích ledního hokeje a s každým zápasem prožívat nezapomenutelné zážitky. Český hokej ve spolupráci s krajskými pracovišti pořádá nábory pro rozhodčí, kteří mají zájem řídit utkání přímo na ledě nebo kteří chtějí doplnit týmy v boxu rozhodčích (zapisovatel, časoměřič, hlasatel a podobně).

Příprava začíná! Slovan míří k úvodnímu zápasu do Chebu

Ústí nad Labem - Nový ústecký tým čeká první ostrá zkouška. Vůbec poprvé v letní přípravě totiž vyjede k přípravnému utkání, a to hned na led západočeského Chebu, který načne svou třetí sezonu ve druhé lize. Jak si poradí řada debutantů v sestavě Slovanu proti chebskému Stadionu?

Jan Čaloun: Těšíme se na sezónu

Ústí nad Labem - Čekání se pomalu blíží ke svému konci. Trenéři Jan Čaloun a Martin Štěpánek připravují hráče na sezónu, k prvnímu přípravnému utkání do Chebu vyrazí ve čtvrtek. Jak zatím hodnotí první týden přípravy na ledě sportovní jednatel a zároveň trenér Jan Čaloun.

Hokejisté Slovanu zahájili přípravu na ledě

Ústí nad Labem - Čekání je u konce. Hokejisté Slovanu vyjeli v pondělí 1.8.2022 na ledovou plochu ústeckého zimního stadionu pod taktovkou trenérů Jana Čalouna a Martina Štěpánka. Na ledě nechyběli zkušení Jaroslav Roubík, Jiří Drtina, Jakub Trefný, nebo nová posila Jan Rudovský. Slovan čeká první prověrka 11.8.2022 v Chebu. Na domácím ledě se Slovan poprvé představí 16.8.2022 proti Chomutovu.

Do Slovanu přichází talentovaný obránce Ladislav Funk

Ústí nad Labem - Obranné řady Slovanu rozšíří Ladislav Funk, který oblékal reprezentační dres v kategorii U16, zahrál si extraligu za Kladno, a v loňském roce nastupoval za kladenskou juniorku s kapitánským céčkem na hrudi. Nyní oblékne dvacetiletý obránce žlutomodrý dres Slovanu.

Mladý Matěj Kmec doplní brankáře Slovanu

Ústí nad Labem - Dalším maskovaným mužem do brankoviště se stal mladík Matěj Kmec. Dvacetiletý rodák z Prahy strávil loňskou sezonu v juniorském týmu Olomouce.

Aktuality

 • Nová Paka končí ve druhé lize

  12. 7. 2022

  Kvůli výraznému zvýšení nákladů končí Nová Paka ve druhé lize. V západní konferenci ji nahradí Řisuty, kam se druholigová licence Nové Paky přesunula.

 • Dětský den DPMÚL

  8. 6. 2022

  Již tuto sobotu 11. června proběhne Dětský den otevřených dveří Dopravního podniku města Ústí nad Labem. Na tomto eventu nebude chybět ani promo stánek HC Slovan Ústí nad Labem. Od 14.hod proběhne navíc autogramiáda Martina Tůmy. Akce bude probíhat v prostorách trolejbusové vozovny ve Všebořicích na konečné linek 54, 56. Její brány se otevřou již tradičně v 9 hodin. Děti se můžou těšit na zábavné a sportovní soutěže o ceny, které se budou prolínat s doprovodným programem. Na své si přijdou i dospělí účastníci, kteří si zasoutěží o zajímavé ceny.

 • Příspěvky mládež

  2. 5. 2022

  Pravidla pro placení příspěvků pro sezónu 2022-2023 naleznete na webu pod sekcí Mládež.

 • Aukce zápasových dresů

  12. 4. 2022

  Byla spuštěna aukce žlutých a modrých zápasových dresů HC Slovan Ústí nad Labem ze sezóny 2021/2022, která poběží ZDE do 30.4. 2022.

 • Hockey shop je ukončen

  12. 4. 2022

  Hockey shop s hokejovým vybavením je úplně ukončen, děkujeme za pochopení.

Youtube kanál

Sestřih: Slovan vs. Šumperk, 17. 3. 2022

Hlavní partneři

Významní partneři

Partneři mládeže