Archiv článků

Stahl vynuloval Kobru, Slovan bere tři body

Ú s t í n/L. - V druhém mistrovském utkání přivítal Slovan soupeře z Kobry Praha. Domácí první dvě třetiny dominovali a vytvořili si stěžejní třígólový náskok. Ve třetí třetině začali kousat i hosté, nedokázali ovšem překonat Davida Stahla v brance, který si tak připsal cennou nulu. Další utkání čeká ústecké ve středu na ledě Chebu.

Atmosféra byla výborná, pochvaloval si Pavel Kordule

Ústí nad Labem - Slovan vstoupil k prvnímu utkání druhé ligy na domácím ledě a hned v severočeském derby proti Děčínu. Zápas byl až do pětatřicáté minuty vyrovnaný, ale poté se k puku dostal navrátilec Pavel Kordule, který zařídil Slovanu tři body. Jak si mladý forvard užil atmosféru a co řekl ke své brance?

PREVIEW: Slovan v dalším domácím utkání narazí na Kobru

Ústí n/L. - Slovan po vítězném severočeském derby s Děčínem čeká další domácí střetnutí. Tentokrát narazí na pražskou Kobru, která v úvodním utkání podlehla Táboru a bude si tak chtít spravit chuť. Úvodní buly padne 24.9 v 16:00, tak dorazte podpořit ústecký celek v boji o další bodový zisk.

Slovan vyhrál první severočeské derby

Ústí nad Labem - V úvodním kole druholigové sezony jsme měli možnost vidět hned první severočeské derby mezi Slovanem a Děčínem. Nebyly to žádné brankové hody, nakonec uspěl domácí Slovan nejtěsnějším možným rozdílem, a to v poměru 2:1. Rozhodující branku vstřelil bývalý hráč Děčína Pavel Kordule. Další utkání hraje Slovan opět doma, a to v sobotu 24.9.2022 od 16:00 proti pražské Kobře.

Řež o postup či nová derby aneb Proč sledovat letošní 2. ligu

Jeden manažer druholigového klubu na jaře prohlásil: „Čeká nás nejkvalitnější ročník 2. ligy za dvacet let." S tímhle tvrzením se rozhodně dá souhlasit. I proto vám hokej.cz v následujícím článku předkládá důvody, proč letos soutěž sledovat.

2. liga se těší na nejsledovanější ročník v historii

Druhá liga odstartuje ve středu – nově ve startovní listině s Chomutovem, Havířovem, Znojmem, Ústím nad Labem nebo Vrchlabím. A do toho jsou tu tradiční účastníci v čele s Táborem či Havlíčkovým Brodem.

Hledáme pořadatele na veřejné bruslení

Ústí nad Labem - Aktuálně hledáme na bruslení veřejnosti pořadatele, který by hlídal dění na ledové ploše. Požadujeme bruslaře a časovou flexibilitu na pravidelné bruslení veřejnosti, které se koná vždy v neděli od 17.30 hod do 19.00 hod a občas ve středeční termín. Jedná se o placenou brigádu. V případě zájmu kontaktujte prosím Radka Ptáčka na emailu ptacek.radek@email.cz, který vám zároveň sdělí podrobnější informace.

PREVIEW: Slovan na úvod druhé ligy přivítá Děčín

Ústí n/L. - Nová sezona začíná! Na jejím úvodu Slovan na domácí půdě vyzve Medvědy z nedalekého Děčína, jehož barvy hájí hned několik hráčů, kteří oblékali ústecký dres. Utkání začíná netradičně již v 17:00. Dorazte podpořit žlutomodrý celek v prvním severočeském derby sezony. Před utkáním zazní státní hymna v podání sopranistky a ústecké rodačky Lenky Graf.

Aktuality

 • Streamy - 2. liga

  včera

  Streamy z utkání Slovanu a dalších týmů 2. ligy je možné sledovat na czechicehockey.tv

 • Petr Vodička - střídavé starty

  21. 9. 2022

  Do Slovanu přichází ze Sokolova na střídavé starty obránce Petr Vodička. Nastoupí již do dnešního utkání s Děčínem.

 • Fanshop - Děčín

  18. 9. 2022

  Při středečním utkání s Děčínem, bude fanshop Slovanu otevřen výjimečně pouze o 2. přestávce.

 • Změna začátku utkání s Děčínem

  14. 9. 2022

  Severočeské derby s Děčínem hrané ve středu 21.9. 2022 začne nově od 17.hod.

 • HC Bílina 2. ligu hrát nebude

  26. 8. 2022

  Druholigová kapitola HC Bílina je u konce. Licence Trhačů se do Bíliny stěhovat nebude, neboť klub včera oznámil odstoupení z 2. hokejové ligy kvůli nedostatečné podpoře města.

Hlavní partneři

Významní partneři

Partneři mládeže