Archiv článků

Z8: Slovan otočil duel s Litoměřicemi

Ú s t í n/L. - Další zápas části o umístění se odehrál na ústeckém ledě, kde proti sobě nastoupily Litoměřice a Slovan. Dlouho se jednalo o vyrovnaný duel, kdy po druhé třetině dokonce hosté vedli. Domácím se však fantasticky povedla závěrečná třetina, když dokázali vstřelit pět branek a zápas otočit.

Do základny zavítal maskot Viktor s Mikulášem, čertem a anděly

Trenéři základny si pro naše nejmenší děti připravili překvapení v podobě návštěvy maskota Viktora, společně s Mikulášem, čertem a anděly. Všechny děti si domů odnesly drobné dárky. "Myslím, že se trénink s překvapením vydařil a děti měly krásný zážitek", sdělil redakci Václav Drahorád, hlavní trenér základny.

Junioři: Slovan vyšel tento víkend bodově naprázdno

Chrudim - V rámci dvacátého třetího Ligy juniorů kola vyrazili ústečtí junioři na led Chrudimi, počtem střel vyrovnané utkání rozhodla zejména první třetiny, ve které se domácím povedlo třikrát skórovat. V druhé periodě se podařilo snížit Klattovi. Poslední slovo měli ale domácí a Slovan tak odjíždí poražen bez bodu.

Dorost: Slovan vstřelil mostu 10 branek

Ú s t í n/L. - Ústečtí dorostenci dokázali v severočeském derby jednoznačně porazit Most. Na domácí půdě vstřelili deset branek a svého soupeře přehráli 10:2. Čtyři góly zaznamenal Matyáš Čaloun.

Z7: V posledním letošním utkání si sedmáci smlsli na Mostě

Ú s t í n/L. - V rámci osmnáctého kola přivítali v posledním utkání tohoto kalendářního roku ústečtí sedmáci soupeře z Mostu, který přijel v pouhých jedenácti hráčích. Byl to ale Most který se v první minutě dostal do vedení. To ale ústecké nakoplo a od té doby v zápase dominovali, soupeři povolili už jen jednu branku v samotném závěru a sami jich přidali čtrnáct. Ústí vs. Most tedy 14:2.

Ústecký celek na Šumperk nestačil a prohrál rozdílem čtyř branek

Š u m p e r k - V posledních čtyřech zápasech žlutomodrý celek dokázal vždy bodovat. Dnes změřil síly se Šumperkem, se kterým od začátku držel krok a podařilo se mu dvakrát srovnat nepříznivé skóre, když se o to postaral Ondřej Bláha, ale to bylo vše, na co se Slovan v utkání zmohl.

Dorost: Kinclův gól na výhru nestačil

Sokolov - Branka Matyáše Kincla nestačila ústeckým dorostencům na výhru na ledě Sokolova. Domácí Blaník dokázal vyhrát 4:1. Slovan se domů vracel bez bodů.

David Tůma: Domácí zápasy nám nevychází, jak bychom si přáli

Ústečtí hokejisté mají za sebou další zápas. V domácím prostředí hostili Kolín, který si vypracoval dvoubrankový náskok. Ze začátku druhé třetiny se Slovanu podařilo snížit, po přihrávce Davida Tůmy se prosadil Martin Tůma. Právě David Tůma se vrací k utkání proti Kolínu. „Bod z domácího zápasu je pro nás málo," dodal smutně.

Aktuality

 • Fanshop

  před 2 hodinami

  Před utkáním či během přestávek se Vsetínem (19.12.) bude poslední možnost zakoupit dárky pod stromeček v kamenném fanshopu. Těšíme se na Vás.

 • Petr Šidlík do Slovanu

  6. 11. 2021

  Do dnešního utkání se Sokolovem nastoupí za Slovan obránce Petr Šidlík z Mladé Boleslavi.

 • Aktuální marodka

  1. 11. 2021

  Na marodku Slovanu přibyli po utkání se Slavií Praha obránce Petr Přindiš a útočník Tomáš Čermák. Dále jsou stále na marodce útočníci: David Tůma, Vítězslav Bílek, Daniel Jouza a Tomáš Kulhánek.

 • Premium permanentkáři

  9. 9. 2021

  Držitelé premium permanentky si mohou vyzvednout kulich a šálu ve fanshopu před nebo o přestávkách domácích utkání HC Slovan Ústí nad Labem.

 • Fanshop otevřen 19. 5.

  12. 5. 2021

  Fanshop Slovanu bude otevřen ve středu 19. 5. 2021 od 16:30 - 17:30 hod.

Youtube kanál

Sestřih: Benátky vs. Slovan, 27. 11. 2021

Hlavní partneři

Významní partneři

Partneři mládeže