Z7: Čtyři góly Jiroty body z Chomutova nepřinesly

Chomutov - V dohrávce 14. kola zajížděli ústečtí sedmáci na led Chomutova, kde Slovan po dvou třetinách vedl 5:4. Zasloužil se o to především nejmladší Jirota, který se trefil hned čtyřikrát, jednu branku přidal ještě Zikmund. Soupeř ovšem hned zkraje třetí periody vyrovnal a v samotném závěru skóre otočil a zvítězil.

Z7: Výborná poslední třetina zajistila sedmákům remízu

Sokolov - K utkání sedmnáctého kola vyrazili ústečtí sedmáci na led Baníku Sokolov. Soupeř měl výborný vstup do utkání a první dějství skončilo jasným sokolovským vítězstvím 4:0. V druhé třetině padly dvě branky na obou stranách. Do té třetí měli ale skvělý start hráči Slovanu a postupně dokázali smazat náskok a zajistili si bod za remízu 6:6. Dvě branky zapsali Zikmund s Jirotou, po jedné trefě Kapusta se Šedým.

Slovan ubránil těsný náskok a bere tři body

Benátky n/J. - Další utkání žlutomodrých v rámci Chance ligy bylo na programu na ledě Benátek nad Jizerou. Ústeckým vyšla první třetina, kde se nejdříve prosadil Vrdlovec a poté přidal druhou branku Štěpán Bláha. Od druhé třetiny už bylo ovšem o něco lepší domácí mužstvo a v polovině utkání po zásluze snížilo. Nicméně Slovan, i díky skvělému Cikánkovi, vydřel ze zápasu všechny tři body.

PREVIEW: V sobotu vyzveme Benátky nad Jizerou

Ú s t í n/L. - Slovan je v laufu, předešlá dvě venkovní utkání vyhrál za dva body a stoupá tabulkou vzhůru. Budou muset hrát Lvi opět na tři útočné lajny? Vyhrají venku potřetí v řadě? Souboj dvou celků ze spodních pater tabulky startuje v sobotu 27.11. od 17:00.

Za ústecký Slovan dnes nastoupí Jakub Hajný

Po rychlé dohodě s klubem Rytíři Kladno nastoupí v dnešním utkání v Benátkách útočník Jakub Hajný. Slovan tak reaguje na zatím nelepšící se marodku. Věříme, že se bude Jakubovi v ústeckých barvách dařit.

Junioři: Na ledě Kobry juniorka vedla, náskok ale neudržela

Praha - K dalšímu zápasu Ligy juniorů zajížděl ústecký výběr na led pražské Kobry. S favoritem dlouho držel krok, dvakrát dokonce vedl. Nakonec se ale střelecky svému soupeři nevyrovnal a domácí si tak všechny tři body nechali po výhře 5:2. Za Slovan se trefili Klatt s Bartoněm.

Z8: Poslední utkání základní části skončilo kontumací pro Slovan

Ú s t í n/L. - K závěrečnému utkání základní části měli na ústecký led přijet hokejisté Děčína. Utkání se však nakonec neodehrálo a Slovan bere po kontumaci tři body.

Dorost: Slovan vstoupil do skupiny O postup vítězně

Karlovy Vary - Ústečtí hokejisté mají za sebou úvodní zápas skupiny O postup. V Karlových Varech nastoupili proti Energii "B". Slovan v zápase prohrával, ale dokázal skóre otočit a nakonec se radoval z výhry 7:4. Severočechům vyšla druhá třetina, kterou vyhráli 5:1.