A-tým
Mládež
st 28. 2. 2024
Děčín
Ústí n. L.
5:0
so 2. 3. 2024
Chomutov
Ústí n. L.
6:1
út 5. 3. 2024
Ústí n. L.
Benátky n. J.
3:4
čt 7. 3. 2024
Benátky n. J.
Ústí n. L.
3:4pp
so 9. 3. 2024
Ústí n. L.
Benátky n. J.
6:8
Klub
Zimní stadion
Reklama
Slovan pomáhá
Slavní odchovanci
Ochrana osobních údajů
Vstupenky
Jednorázové vstupenky
Permanentní vstupenky
Návštěvní řád
A-tým
Soupiska
Realizační tým
Změny v kádru
Statistiky
Zápasy
Přípravná utkání
Mistrovská utkání
Tabulka
Mládež
Realizační týmy
Vedení klubu
Rozcestník mládeže
Nábor mládeže
Redakce mládeže
Pravidla pro placení příspěvků v sezóně 2024-2025
Informace pro rodiče - Úrazové pojištění
Informace o zpracování osobních údajů
Souhlas o zpracování osobních údajů pro marketingové účely
Filozofie a kodex klubu
Fanzone
Download
Ptejte se
Multimedia
Fotogalerie
Videa
Partneři
Rozpis ledu
Archiv
Archiv článků
Archiv aktualit
Krajský přebor přípravek 2007/08 - 4. třída
Zobrazit:
pouze doma
|
pouze venku
|
vše
ne 30. 9. 2007
MOSTEČTÍ LVI - Ústecký Slovan s.r.o.
6:7
ne 14. 10. 2007
HC Roudnice n. L. - Ústecký Slovan s.r.o.
0:7
ne 4. 11. 2007, Zimní stadion Ivana Hlinky
HC Verva Litvínov - Ústecký Slovan s.r.o.
7:2
ne 18. 11. 2007
HC Klášterec nad Ohří - Ústecký Slovan s.r.o.
1:3
ne 2. 12. 2007
SK Trhači Kadaň - Ústecký Slovan s.r.o.
3:0
ne 27. 1. 2008
HC Stadion Litoměřice - Ústecký Slovan s.r.o.
3:3
čt 31. 1. 2008
HC Slovan Louny - Ústecký Slovan s.r.o.
2:6
so 16. 2. 2008
HC Děčín - Ústecký Slovan s.r.o.
3:1
pá 22. 2. 2008
HC Teplice Huskies - Ústecký Slovan s.r.o.
2:8
ne 9. 3. 2008
Piráti Chomutov - Ústecký Slovan s.r.o.
2:5
4. třída
Soupiska
Zápasy
Sezóny
CCM Malá Liga - 4. třída 2023/2024
Minihokej 2021/22 - 4. třída
Minihokej 2020/21 - 4. třída
Krajská liga žáků 2019/20 - 4. třída
Krajská liga přípravek 2018/19 - 4. třída
Krajská liga přípravek 2017/18 - 4. třída
Krajská liga přípravek 2015/16 - 4. třída
Krajská liga přípravek 2015/16 - 4. třída
Krajská liga přípravek 2014/15 - 4. třída
Krajská liga přípravek 2013/14 - 4. třída
Krajská liga přípravek 2012/13 - 4. třída
Krajská liga přípravek 2011/12 - 4. třída
Krajský přebor přípravek 2010/11 - 4. třída
Krajský přebor přípravek 2009/10 - 4. třída
Krajský přebor přípravek 2008/09 - 4. třída
Krajský přebor přípravek 2007/08 - 4. třída
Krajský přebor přípravek 2006/07 - 4. třída
Krajský přebor přípravek 2005/06 - 4. třída
Krajský přebor přípravek 2004/05 - 4. třída
Krajský přebor přípravek 2003/04 - 4. třída
Hlavní partneři
Významní partneři
Mediální partneři
Partneři mládeže