PŘÍP: Mostečtí Lvi - HC Slovan Ústí nad Labem 5:1
UNL-HAV 4:1 - Spanilá jízda pokračuje
20.09.2003 | Redakce

Poprvé v sezóně se Severočeši představili před domácím publikem. Bleskově rozjetý ústecký rychlík nedokázali zpomalit ani hráči loni extraligového Havířova. Po dramatické druhé třetině nakonec Lvi rozsápali Pantery 4:1.

3. kolo
sobota 20. 9. 2003, 17:00 h
4:1
(1:0, 1:1, 2:0)

Branky: 26. a 43. Appel, 2. Čacho, 47. Kudrna - 37. Kočara. . Rozhodčí: Štěpán - Frühauf, Chochola. . Vyloučení: 5:4. Využití: 0:1. Diváci: 3500.

Hokejisté Ústí i v zápase s účastníkem minulého ročníku extraligy nastříleli čtyři góly a radovali se z vítězství. Do vedení je přivedl už ve 2. minutě Čacho, jeden z nejlepších hráčů zápasu. Havířovský tým poté podržel brankář Vrba. Poté, co ve 26. minutě Appel zvýšil vedení domácích na 2:0, Severočeši povolili. Havířov snížil ve 37. minutě v přesilovce a měl herně navrch. Zlepšený výkon ústeckého týmu v poslední třetině a dvě branky krátce po sobě znamenaly pojistku vítězství.