CHA Liga: SK HS Třebíč - HC Slovan Ústí nad Labem 22. 2. 2020 od 17:30 | ELJ: HC Slovan Ústí nad Labem - SKLH Žďár nad Sázavou 21. 2. 2020 od 18:45 hod.
HKR-UNL 4:2 - První zaváhání v Hradci
20.09.2003 | Redakce

Velmi dobře připravení hokejisté Hradce Králové nachystali hráčům Ústí nemilé překvapení, když po polovině první třetiny vedli 2:0. Lvi ještě stačili vyrovnat na 2:2, ale na vedoucí gól hradeckého Poláka se už nezmohli.

4. kolo
středa 24. 9. 2003, 18:00 h
4:2
(2:0, 0:1, 2:1)

Branky: 4. Pahulák, 10. Roubík, 53. Polák, 59. Domin - 39. Buďa, 48. Malínský. . Rozhodčí: Kubeš - Prchal, Padevět. Vyloučení: 4:4. Využití: 1:1. Diváci: 1400.