A-tým
Mládež
st 28. 2. 2024
Děčín
Ústí n. L.
5:0
so 2. 3. 2024
Chomutov
Ústí n. L.
6:1
út 5. 3. 2024
Ústí n. L.
Benátky n. J.
3:4
čt 7. 3. 2024
Benátky n. J.
Ústí n. L.
3:4pp
so 9. 3. 2024
Ústí n. L.
Benátky n. J.
6:8
Klub
Zimní stadion
Reklama
Slovan pomáhá
Slavní odchovanci
Ochrana osobních údajů
Vstupenky
Jednorázové vstupenky
Permanentní vstupenky
Návštěvní řád
A-tým
Soupiska
Realizační tým
Změny v kádru
Statistiky
Zápasy
Přípravná utkání
Mistrovská utkání
Tabulka
Mládež
Realizační týmy
Vedení klubu
Rozcestník mládeže
Nábor mládeže
Redakce mládeže
Pravidla pro placení příspěvků v sezóně 2024-2025
Informace pro rodiče - Úrazové pojištění
Informace o zpracování osobních údajů
Souhlas o zpracování osobních údajů pro marketingové účely
Filozofie a kodex klubu
Fanzone
Download
Ptejte se
Multimedia
Fotogalerie
Videa
Partneři
Rozpis ledu
Archiv
Archiv článků
Archiv aktualit
Krajská liga žáků 2019/20 - 5. třída
Zobrazit:
pouze doma
|
pouze venku
|
vše
ne 29. 9. 2019
HC Klášterec nad Ohří - Ústecký Slovan s.r.o.
1:14
ne 13. 10. 2019
HC Děčín - Ústecký Slovan s.r.o.
7:10
ne 27. 10. 2019
HC Stadion Litoměřice - Ústecký Slovan s.r.o.
4:17
so 23. 11. 2019
SK Trhači Kadaň - Ústecký Slovan s.r.o.
7:6
so 7. 12. 2019
MOSTEČTÍ LVI - Ústecký Slovan s.r.o.
8:4
so 14. 12. 2019
HC Roudnice n. L. - Ústecký Slovan s.r.o.
1:5
so 4. 1. 2020
HC Slovan Louny - Ústecký Slovan s.r.o.
3:1
so 18. 1. 2020
Piráti Chomutov - Ústecký Slovan s.r.o.
10:4
so 22. 2. 2020
HC Draci Bílina - Ústecký Slovan s.r.o.
1:12
so 29. 2. 2020
HC Verva Litvínov - Ústecký Slovan s.r.o.
3:12
5. třída
Soupiska
Zápasy
Sezóny
Liga žáků - 5. třída 2023/2024
Krajská liga žáků 2022/23 - 5. třída
Krajská liga žáků 2021/22 - 5. třída
Krajská liga žáků 2020/21 - 5. třída
Krajská liga žáků 2019/20 - 5. třída
Liga mladších žáků 2018/19 - 5. třída
Liga mladších žáků 2017/18 - 5. třída
Liga žáků - 5. třída Liga mladších žáků 2016/17 - 5. třída
Liga mladších žáků 2012/13 - 5. třída
Liga mladších žáků 2011/12 - 5. třída
Liga žáků 2010/11 - 5. třída
Liga žáků 2009/10 - 5. třída
Krajský přebor přípravek 2008/09 - 5. třída
Krajský přebor přípravek 2007/08 - 5. třída
Krajský přebor přípravek 2006/07 - 5. třída
Krajský přebor přípravek 2005/06 - 5. třída
Krajský přebor přípravek 2004/05 - 5. třída
Krajský přebor přípravek 2003/04 - 5. třída
Hlavní partneři
Významní partneři
Mediální partneři
Partneři mládeže