Chance Liga: Rytíři Kladno - HC Slovan Ústí nad Labem 9:2 | Hokejka TV: Pro všechny permanentkáře zdarma | HSM 2021: Článek zde
Žlutomodrá neděle – show v HM Globus Trmice
26.01.2006 | redakce

Žlutomodrá neděle – show v HM Globus Trmice

Ú s t í n/L. - V neděli 5. února 2006 od 14 hodin bude patřit hypermarket Globus Trmice Ústeckým Lvům a jejich příznivcům. Vedení klubu přichystalo zábavnou show, ve které nebude chybět beseda s hokejisty Slovanu, soutěže o zajímavé ceny a mnoho dalšího. Akci s názvem „Žlutomodrá neděle“ nám více přiblížil marketingový asistent klubu Přemysl Zeman.

Ústečtí Lvi zahajovali v HM Globus Trmice start do letošní sezony. Divákům se tehdy představili mimo jiné první posily do nové sezony - Jakub Grof, Tomáš Klimt, Jiří Kuchler a Ladislav Slížek. Klub slavnostně odhalil i třetí sérii dresů, které oblékají hráči v derby s Chomutovem a Kadaní.

Co bude hlavním mottem připravované neděle? „Letos slavíme 60 let historie klubu a divákům se v Globusu mimo současných hráčů přestaví také bývalé opory klubu. Na show zavítají např. bývalý vynikající útočník Čestmír Kodrle, obránce Vlastimil Davídek, Radomír Mikeš a další bývalí hokejisté,“ řekl Přemysl Zeman. „Chceme tímto oslovit diváky, které výše jmenovaní hokejisté dříve svým uměním bavili. Mladší generaci zase připomenout, že i v minulosti tu hrála celá řada skvělých týmů a hráčů. A je to také první krok k vytvoření hokejové síně slávy, která zatím v našem klubu chybí,“ pokračoval na adresu hostů marketingový asistent.

Návštěvníci budou mít možnost také získat od všech hostů autogram. Připravené budou i doprovodné soutěže. „Trochu jsme klasické soutěže, jako je střelba na branku a slalom, upravili. Navíc ještě čeká na návštěvníky jedna specialita,“ nechtěl více prozradit Přemysl Zeman. A co na odvážlivce čeká za ceny? Reklamní předměty, publikace 60 let ústeckého hokeje a také poukaz na permanentku na příští sezonu Ústeckých Lvů!

Při příležitosti oslav kulatého výročí, můžete také na místě zakoupit knihu 60 let ústeckého hokeje, kde se dozvíte více o bývalých hráčích nebo památných sezonách.

V doprovodném programu uvidíte také vystoupení těch nejmenších Ústeckých Lvíčků.

A navíc – kdo opět přijde v dresu Ústeckých Lvů, může se těšit na malý dárek! „Zveme všechny naše příznivce, přijďte se podívat, zasoutěžit a poznat Ústecké Lvy i mimo led,“ láká fanoušky Přemysl Zeman.

Žlutomodrá neděle se koná tedy 5. února 2006 v HM Globus Trmice od 14 hodin. Mediálními partnery akce jsou Fajn North Music, TV Lyra, Ústecký Týdeník a Dream Production.

 
vstupenky
Slovan TV
Podobné články
V tento den před lety
Facebook

 
Aktuálně na webu

Druhé utkání s Kladnem nevyšlo, obdrželi jsme devět branek

K l a d n o - Slovan v utkání s Kladnem opět potvrdil své výsledky z venkovních zápasů. Ač byl úvod... Celý článek

Jiří Severa podepsal se Slovanem

Ú s t í n/L. - Ústecký útočník Jiří Severa podepsal se Slovanem novou smlouvu pro sezónu... Celý článek

PREVIEW: Po druhé během čtyř utkání s Kladnem, tentokrát na ledě Rytířů

Ú s t í n/L. – V rámci třicátého kola Chance ligy zajíždí ústecký celek na led Kladna. Kladno se po... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv