Ú s t í n/L. - V letošním roce proběhne opět Hokejové soustředění mládeže 2024. Pevný termín soustředění je stanoven na 11. 08. - 16. 08. 2024.

Letošní soustředění bude pro ročníky 2017-2016, 2015-2014, 2013-2012, 2011-2011 a program soustředění bude kromě pár drobných úprav stejný jako v předešlých letech. Hlavní změnou je, že soustředění začne již v neděli a bude končit v pátek. I letos dostanou účastníci HSM hokejku a sportovní oblečení (triko, kraťasy). Podrobný tréninkový plán pro jednotlivé kategorie zveřejníme před začátkem soustředění.

Přihlášení na HSM 2024 je stejně jako v minulém roce přes oficiální stránky projektu Sport´s project: https://sportsproject.cz/hsm , kde najdete všechny informace k soustředění.

!!!POZOR!!! Soustředění je možné platit až od 1.5. 2024 a nejpozději do 31.5. 2024.

Postup přihlášení:

1) V hlavní nabídkové liště kliknete úplně vpravo na „Registrovat“ a vyplňte e-mail a heslo, kterým se bude později přihlašovat a další údaje.

2) Po vyplnění těchto údajů a kliknutí na tlačítko „Registrovat“ vám na zadaný e-mail přijde potvrzovací odkaz, kterým dokončíte registraci a vrátíte se na stránky Sport´s project.

3) Přihlásíte se a v záložce „Hokejové soustředění mládeže“, najdete „Přihlášku“.

4) Vyplňte všechny údaje a dokončete přihlášení kliknutím na tlačítko „Odeslat“.

5) Po odeslání přihlášky vám přijde potvrzovací e-mail s údaji přihlášeného a údaji pro zaplacení.

Kdykoliv po přihlášení najdete ve svém účtu vaše registrační údaje (můžete měnit) a také přehled všech vašich přihlášek. U nich poznáte, jestli jsme je přijali a jestli jsou zaplacené.

Pokud budete mít jakékoliv problémy s registrací nebo přihlášením, kontaktujte nás prosím e-mailem na info@sportsproject.cz. Děkujeme.

Lukáš Zahradník 773 612 727

Sdílet článek na sociálních sítích

Nejnovější články

  • Nestihli jste pořídit vstupenky na český tým? Nevadí! To ale neznamená, že už nemáte šanci v Praze a Ostravě na vlastní oči sledovat zahraniční hokejové superstar.

  • Armén Mikael Agateljan své sliby nenaplnil, ale ústecký hokej snad bude žít dál. Z bryndy se zadlužený klub pokusí vyvést nově založený spolek Slovan Ústečtí Lvi. „V této chvíli jsme jediný zájemce, kdo tady chce provozovat hokej na druholigové úrovni. Obrovským problémem jsou hokejové závazky ve výši zhruba 2,8 milionu korun. Ty musíme okamžitě uhradit a od toho se budou odvíjet další věci,“ říká předseda spolku Lukáš Vobecký.

  • V sezoně 2024 – 2025 bude pokračovat 2. liga pod názvem „Slovan Ústečtí Lvi“, jehož zástupci představili svoje plány na Valné hromadě držiteli licence.

Hlavní partneři

Významní partneři

Mediální partneři

Partneři mládeže