OF3: HC Slovan Ústí nad Labem - VHK ROBE Vsetín 3:4 | Hokejka TV: Pro všechny permanentkáře zdarma | HSM 2021: Článek zde
Vstup do extraligové baráže zvládli junioři vítězně
05.03.2006 | Jan Horák

Ú s t í n/L. - V premiérovém utkání baráže o extraligu přivítali ústečtí junioři na svém ledě druhé mužstvo 1. ligy C Písek. Převahu v první třetině nedokázali domácí gólově vyjádřit, a tak se jako první dočkali v 24. minutě hosté. V početní výhodě skóroval Šimůněk. Blesková odpoveď Bauera nastartovala domácí brankostroj, který se zastavil ve 48. minutě na čísle pět. Zbývající okamžiky střetnutí ovládli mocně finišující hosté, kteří díky dvěma využitým přesilovkám domácí řádně potrápili. Lvíčata si však výhru 5:3 už vzít nenechala.