Chance Liga: HC Baník Sokolov - HC Slovan Ústí nad Labem 3:1
Ve středu s Pantery z Havířova
28.09.2004 | Karel Filas

Ve středu s Pantery z Havířova

Ú s t í n/L. - Ústečtí Lvi se sobotním vítězstvím v Třebíči opět katapultovali na první příčku prvoligové tabulky. Doufejme, že jim tento fakt nebude svazovat ruce a nohy ve středečním zápase s Havířovem, který začíná ve Lví aréně tradičně v 18 hod. Severomoravský celek střídá dobré a špatné výkony, a tak se nachází na osmém místě s deseti získanými body.

Nejpovedenější kus sehráli Havířovští v třetím kole, kdy dokázali o tři branky porazit Olomouc (5:2). Z dalších tří venkovních zápasů vytěžili bod za remízu v Opavě (2:2), jinak podlehli silnému Chomutovu a Berounu. V posledním odehraném utkání, právě v Opavě byli první třetinu lepší. Ve druhé již převzali iniciativu domácí a Pantery výrazně podržel brankář Adam Vrba. Přestože Havířovští dvakrát vedli, když branky zaznamenali Dibelka a Volák, odvezli si od moravských sousedů pouze bod.

Nejproduktivnější muž havířovské sestavy nasbíral o jeden bod více než ústecký vůdce bodování Jan Švík. Jiří Zdeněk se s 6 (3+3) kanadskými body dělí o čtrnácté místo produktivity soutěže. Pětibodový Lubor Dibelka načíná třetí desítku hodnocení. Dále se opírají v útoku o zkušené a extraligou prověřené borce Milana Voláka, který působí v klubu na hostování z Plzně, a Petra Foltu. Ústečtí fanoušci jistě vzpomínají na dravou hru Přemysla Sedláka, který odešel do Havířova v závěru loňské sezóny, kdy se nevešel trenérům do sestavy, a na severu Moravy zůstal i letos.

Havířovský brankář Adam Vrba odchytal šest ze sedmi odehraných zápasů. S úspěšností zásahů těsně nad hranicí 92% zaujímá deváté místo v hodnocení brankářů soutěže. Pro připomenutí: celé statistice vládne ústecký Lukáš Sáblík, jehož úspěšnost se přehoupla přes 94,5%. Nezbývá než doufat, nejen že se svým výkonem přičiní o udržení dobrých statistických čísel, ale zvláště pomůže k dalším třem bodům, které by znamenaly, že se Lvi i nadále udrží v čele soutěže.

 
vstupenky
Slovan TV
Související články
V tento den před lety
Facebook

 
Aktuálně na webu

První třetina rozhodla o prohře v Sokolově

S o k o l o v - Hrůzostrašná dvouminutovka v půlce první třetina rozhodla o další prohře... Celý článek

Před Vánoci můžete nakoupit ve fanshopu, pořiďte dárek pod stromeček!

Ú s t í n/L. - Kamenná prodejna fanshopu musela být kvůli plošným vládním nařízením dlouho... Celý článek

Těžký program pokračuje, Slovan míří do Sokolova

Ústí nad Labem – Ústečtí hokejisté odehrají ve čtvrtek další zápas Chance ligy. V rámci 10. kola... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv