Chance Liga: HC Slovan Ústí nad Labem vs. HC Frýdek - Místek 10.12.2018 18:00
V sobotním utkání s  Pískem představí klub nového maskota!
07.12.2004 | Karel Filas

V sobotním utkání s Pískem představí klub nového maskota!

Ú s t í n/L. - Novinka pro fanoušky Ústeckých Lvů je přichystána na sobotní domácí utkání s předposledním týmem prvoligové tabulky. Klub totiž připravil pro své fanoušky opravdovou lahůdku. Na ledovou plochu Lví arény před utkáním vyjede nový maskot ústeckého hokejového klubu.

V hledišti a na ledě se bude potulovat a pomáhat vylepšit zápasovou atmosféru nový maskot klubu! Lvíček, jehož jméno budou vymýšlet návštěvníci oficiálních stránek klubu a čtenáři Ústeckého týdeníku v připravené anketě, bude oblečen do žlutého ústeckého dresu. Na zádech mu bude svítit jedenačtyřicítka, číslo označující právě probíhající sezónu ústecké hokejové historie.

Jak se vůbec zrodil maskot klubu? Na to jsme zeptali marketingového asistenta Přemysla Zemana. „O tomto tahu jsme uvažovali delší čas. Klubový maskot je nedílnou součástí kvalitního průběhu zápasu a my jsme chtěli hlavně zlepšit atmosféru domácích zápasů. Chtěli jsme pro fandy zápas trochu oživit a právě Lvíček, jehož jméno budou moci fanoušci zvolit pomocí našich internetových stránek a čtenáři Ústeckého týdeníku, nám v tomto směru pomůže,“ řekl k připravované novince marketingový asistent Ústeckých Lvů.

Právě Ústecký týdeník se stal patronem nového baviče Lví arény. „Chtěl bych touto cestou poděkovat pánům Bartošovi, Slámovi a Šedivému z Ústeckého Týdeníku, kteří nám se zajištěním výroby maskota výrazně pomohli. S jejich pomocí jsme dokázali myšlenku převést do reálu a již v sobotu v utkání s Pískem se mohou diváci potkat s maskotem klubu.“

Lvíček se bude pohybovat nejen v prostorech Lví arény, ale podívá se i na veřejnost, kam budou směřovat další kroky Slovanu. „Již teď se mohou na maskota těšit např. děti ze základních škol, kam se po novém roce chystáme. Lvíček zavítá také do Dětského domova, pomůže nám také třeba se zahájením příští sezony. Maskot se prostě stane nedílnou součástí ústeckého klubu.“

Zájemci, kteří majív zájem o fotografii s novým maskotem, si přijdou na své během přestávek mezi jednotlivými třetinami sobotního utkání. „Ještě místo fotografování upřesníme. Fotografie se objeví na našich oficiálních internetových stránkách společně s tradičními obrázky z utkání,“ upřesnil Přemysl Zeman.

Od příštího týdne budou moci příznivci hledat pro nového člena hokejové organizace vhodné jméno. „Necháme to na našich příznivcích. Vybereme pak nejvhodnější jméno a šťastný autor se může těšit na zajímavou cenu,“ dodal marketingový asistent klubu.

Sobotní utkání začíná v 17.00 hod a kromě vynikajícího hokeje tak čeká na příznivce milé překvapení v podobě nové stálice domácí arény.

 
vstupenky
Slovan TV
Podobné články
V tento den před lety
Facebook

 
Aktuálně na webu

Kralupy v Ústí nevyzrály, odvážejí si porážku

Ú s t í n/L. - Junioři vstupovali jako vedoucí celek nadstavbové části "O" do zápasu s Kralupami... Celý článek

Dorost má další výhru, znovu neinkasoval

Litoměřice - Ústečtí dorostenci dokázali vyhrát další zápas nadstavby. V Kalich Areně vyhrál Slovan... Celý článek

Dorost porazil Rokycany, Tuček má první čisté konto v nadstavbě

Ú s t í n/L. - Dorost Slovanu má za sebou další odehraný zápas. V domácím prostředí porazil... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv