V neděli poprvé doma, přijede Iserlohn
08.08.2008 | Marcel Voneš

V neděli poprvé doma, přijede Iserlohn

Ú s t í n/L. - První přípravný zápas v domácím prostředí čeká Ústecké Lvy v neděli 10. srpna, kdy se střetnou s účastníkem německé nejvyšší soutěže, týmem Iserlohn Roosters. Několik kanadských hráčů v týmu, z nichž někteří hráli v NHL, slibuje zajímavou podívanou. Vstupné je 20 Kč, majitelé voucherů na permanentky na nadcházející sezónu mají vstup zdarma. Zápas začíná ve Zlatopramen Aréně v 17:00 hod. Otevřeny budou tribuny Sever, Východ a Západ (uzavřena zůstane hlavní tribuna - Jih).

Představujeme soupeře - Iserlohn Roosters

Tým Iserlohn Roosters je dlouhodobým účastníkem německé nejvyšší soutěže. V loňské sezóně skončili Kohouti na 5. příčce, když neuspěli ve čtvrtfinálové bitvě proti Lvům z Frankfurtu. Iserlohn měl přitom sérii výborně rozehranou, vedl už 3:1 v sérii hrané na čtyři vítezné zápasy.

Před nadcházející sezónou zavítal německý soupeř na česká kluziště. Soustředění Kohoutů proběhlo v Trutnově, ve čtvrtek se představili na ledě druholihogového Jablonce nad Nisou, kde vyhráli přesvědčivým skóre 9:1.

Na soupisce najdeme celkem devět hráčů s kanadským pasem, ze stejné země pochází i hlavní trenér Steve Stirling, který v letech 2003 až 2005 vedl New York Islanders. V kanadsko-americké NHL ovšem hráli i další hráči. Brankář Norm Maracle působil převážně jako dvojka v Atlantě Trashers, ve stejném týmu zanechal stopu i útočník Brad Tapper. Třetím do party je další forvard Bob Wren, který navlékl dres Kačerů z Anaheimu a Toronta Maple Leafs.

Permanentkáři mají vstup zdarma

Majitelé voucherů na permice na sezónu 2008/09 mají vstup zdarma. Jako vstupenka poslouží právě voucher, který bude možno vyměnit za permanentku od konce srpna. Vstup na voucher bude umožněn na všechny zápasy až do konce září.

Majitelé loňských permanentních vstupenek, kteři si ještě nebyli koupit kartu na nadcházející sezónu, tak budou moci učinit i v neděli. Pokladny budou otevřeny od 16:00 hod.

 
vstupenky
Slovan TV
Související články
V tento den před lety
Facebook

 
Aktuálně na webu

Slovan včera na hokej.cz

Ú s t í n/L. - Ústecký celek byl včera součástí rubriky s názvem Tohle je váš den. Jako první... Celý článek

Hlasuj o novém maskotovi Slovanu!

Ú s t í n/L. - Dlouho očekávaná možnost vybrat si maskota, je tu! Fanoušci budou mít možnost v... Celý článek

Aleš Furch zhodnotil venkovní trénink po delší pauze

Ú s t í n/L. - Ústecký celek nastoupil po desetidenní karanténě do tréninkového procesu. Bohužel si... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv