Chance Liga: HC ZUBR Přerov - HC Slovan Ústí nad Labem 28. 11. 2020 od 17:00 hod.
Ústečtí Lvi v netradiční úloze pomůžou dětem
31.10.2006 | www.hcusti.cz

Ústečtí Lvi v netradiční úloze pomůžou dětem

Ústí n/L. – Domov, to je máma, táta, sourozenci, útulno a pocit bezpečí… Ale stále je spousta dětí, které musejí domov a své nejbližší opustit kvůli dlouhodobé hospitalizaci. Obecně prospěšná společnost Ronald McDonald Charity chce těžce nemocným dětem alespoň částečně domov vynahradit. Přijďte oslavit Celosvětový den dětí a pomoci dobré věci v pátek 10. listopadu 2006 od 14:00hod. do restaurace McDonald´s v OC Ústí nad Labem – Všebořice. Pomocnou ruku přiloží i Ústečtí Lvi, kteří na této akci nebudou chybět.

Ústečtí Lvi přiloží ruku k dílu

Kup si hranolky a dostaneš vstupenku na zápas Hradcem Králové zdarma!

Do této charitativní akce se zapojí i hokejisté Ústeckých Lvů. V pátek 10. listopadu 2006 v restauraci McDonald´s v obchodním centru Všebořice budou hokejisté od 14:00 hod. do 17:30 hod obsluhovat zákazníky a nebude chybět ani podpisová akce. "Jsme rádi, že můžeme takto pomoct. Na tuto akci se těšíme a věříme, že vybereme co nejvíce finančních prostředků," řekl k akci marketingový asistent klubu Přemysl Zeman.

Do akce se zapojí každý, kdo si koupí v pátek v restauraci McDonalds hranolky. Klub však připravil pro fanoušky další bonus. "V sobotu hrajeme doma šlágr s Hradcem Králové a určitě bychom měli rádi plnou arénu. Proto jsme připravili akci, prvních 500 lidí, kteří si zakoupí hranolky, dostane na sobotní zápas vstupenku zdarma. Chtěl bych proto požádat naše příznivce, aby v pátek odpoledne přišli do McDonalds a pomohli na dobrou věc,“ pozval fanoušky Přemysl Zeman.

Ronald McDonald Charity

Na co vlastně vytěžené prostředky půjdou? Obecně prospěšná společnost Ronald McDonald Charity chce těžce nemocným dětem alespoň částečně vynahradit a postavit „Domov mimo domov“ – dům, který by stál přímo u motolské nemocnice a bude sloužit jako ubytovací zařízení pro rodinné příslušníky dětí i pro děti samotné z Kliniky dětské onkologie a hematologie UK 2.LF ve Fakultní Nemocnici Motole. "Na tuto akci se těšíme a věříme, že společně s našimi fanoušky vybereme na stavbu domova co nejvíce prostředků," řekl k akci marketingový asistent klubu Přemysl Zeman. Proto, aby dům stál co nejdříve, věnujeme v pátek 10. listopadu polovinu tržeb za hranolky ze všech restaurací McDonald´s v České republice na jeho výstavbu.

Číslo účtu Ronald McDonald Charity: 801134-009 /2700
 
vstupenky
Slovan TV
Podobné články
V tento den před lety
Facebook

 
Aktuálně na webu

Znovu venku, Slovan nastoupí v Přerově

Druhým zápasem pro oba týmy pokračuje po restartu Chance Ligy. Ústečtí hokejisté míří k zápu na led... Celý článek

Z Krkonoš odjíždíme bez vstřelené branky a bez bodů

V r c h l a b í - V rámci dvanáctého kola Chance ligy zavítal Slovan na led Vrchlabí. Utkání bylo... Celý článek

Děkujeme partnerům a sponzorům za podporu

Ú s t í n/L. - Jednatelé klubu HC Slovan Ústí nad Labem Jan Čaloun a Jaromír Holík by rádi touto... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv