PŘÍP: HC Slovan Ústí nad Labem - SC Kolín 1:3
Startuje předprodej permanentek!
08.07.2006 | Martin Řežábek

Startuje předprodej permanentek!

Ú s t í n/L. - Stejně jako v předchozích sezonách přichází i s letočním červencem předprodej permanetních vstupenek na zápasy Ústeckých Lvů pro sezonu 2006/2007. Letos však se spoustou změn a výhod, kromě klasické modré a žluté permanentky si můžete zakoupit i zvýhodněné vstupné na 10 zápasů, tzv. "Moje desítka". Slovan také zavádí "Club Card", tedy kartu pro fanoušky plnou výhod. Více se dozvíte přímo v článku.

Předprodej permanentek na sezonu 2006/2007

Množství výhod a slev čeká na věrné příznivce Ústeckých Lvů

Do startu nového ročníku 1. ligy zbývá ještě více než dva měsíce a Ústečtí Lvi se zatím nacházejí na dovolené po letní přípravě. Čekání na novou sezonu si však můžete zkrátit. Od pondělí 17. července 2006 startuje totiž prodej permanentních vstupenek na domácí utkání ve Lví aréně. Vedení ústeckého hokejového klubu připravilo pro nejvěrnější fanoušky také řadu novinek.

Informace o předprodeji

Předprodej permanentních vstupenek začíná v pondělí 17. července 2006 od 15.00hod. na pokladnách Lví arény. Zde lze permanentku zakoupit každé pondělí, středu a pátek vždy od 15.00hod. do 18.00hod. Předprodej permanentek se může změnit se začátkem přípravných zápasů.

Dárek pro majitele permanentek

I na letošní sezonu připravilo vedení dárek pro své stálé fanoušky. Prvních 400 majitelů permanentek dostane totiž poukazy na 5x pivo Zlatopramen a 5x párek zdarma. Poukazy budou stejně jako permanentky platit od 13.9.2006 do 17.3.2007 (a na případnou účast v play off). „Většina fanoušků si kromě hokeje vychutná atmosféru zápasu s pivem a párkem. Tak proč jim neušetřit peníze za občerstvení,“ představil speciální akci k prodeji Přemysl Zeman, marketingový asistent klubu. Partnerem letošní akce pro majitele permanentek je Sport Pub Zlatopramen, restaurace ve Lví aréně. Pro prvních 100 majitelů modré karty je připraven ještě jeden bonus. A to Club Card – věrnostní karta, o které se dočtete dále.

Rozdělení permanentek

Jako v poslední sezoně si bude moci zájemce vybrat mezi modrou permanentkou určenou na polstrované sedačky a žlutou základní permanentkou, která platí na ostatní sedadla. Oba druhy permanentek jsou v provedení na tribunu Jih (nad střídačkami) a na tribunu Sever (nad trestnými lavicemi).

Modrá permanentka

Cena: 1200,- Kč

Je určena na polstrované sedačky na tribunách Jih a Sever. Zájemci o modrou permanentku si mohou na tribuně Sever vybrat ze dvou sektorů: B3 (nad trestnou lavicí hostů) nebo B4 (nad trestnou lavicí domácích). Na tribuně Jih bude k dispozici sektor D6 (nad střídačkou hostů). Ten je rozdělen na pravou (P) a levou (L) část. Modrá permanentka platí na základní část a následné play off. Na pokladně Lví arény je k dispozici plánek tribun, kde si bude moci zájemce vybrat konkrétní sedadlo. Celkem je v prodeji 504 modrých permanentek, z toho 382 na severní tribunu a 122 do jižního sektoru.

Žlutá permanentka

Cena: 900,- Kč

V nadcházející sezoně bude poprvé možnost zakoupit si i žlutou permanentku na konkrétní sedadlo. Více nám k tomuto kroku řekl marketingový asistent klubu Přemysl Zeman. „I majitelé žlutých permanentek mají zájem o vlastní sedadlo, což jsme v minulosti řešili polepem sedadla. Nešlo o ideální řešení a proto jsme se rozhodli udělat změnu. Nyní má náš fanoušek možnost si při nákupu permanentky vybrat svoje sedadlo v jakémkoliv sektoru arény.“Stačí, aby si fanoušek vybral svoje místo a zaplatil permanentku. Bude mu vydán doklad a za týden si může přijít na pokladnu s dokladem pro permanentku, kde bude mít vyznačené údaje o svém místě, jak tomu je na modrých permanentkách. To znamená, že si fanoušek může rezervovat sedadlo i na tribunách Západ a Východ. „Pokud si fanoušek vyberu jednu z těchto dvou tribun, bude ke vstupu do arény nadále využívat prostřední vchod na tribuně Sever,“ dodal Přemysl Zeman. Majitelé permanentek na Jižní tribuně budou využívat svůj vchod.

Klub však upozorňuje zájemce o permanentní vstupenky, že na pozdější žádosti o výměnu permanentek nebude brát zřetel!

Kdo nechce permanentku na konkrétní sedadlo, může si koupit klasickou permanentku na tribuny Sever a Jih.

„Moje desítka“ - Permanentní vstupenka na 10 utkání

Cena: 380,- Kč

Další novinkou do nadcházející sezony je také permanentka na 10 utkání. Fanoušek, který se rozhodne pro nákup, si bude moci vybrat 10 utkání, které navštíví. „Reagovali jsme na přání našich příznivců, kteří chodí pravidelně, ale z pracovních nebo jiných důvodů nemohou vidět všechny domácí utkání. Proto jsme záměrně připravili tento typ karty,“ představil Zeman novinku. Karta „Moje desítka“ bude v prodeji až od 24. července 2006 a nebude na konkrétní tribunu, sektor a sedadlo. Dále nesmí majitel této karty vstupovat na tribunu Sever (sektory B 3 a B 4) a na tribunu Jih (sektory PD 6 a LD 6). „Moje desítka“ platí pouze na základní část. Nemusí jít však o poslední variantu sezonní karty. „Ještě uvažujeme o dalších dvou variantách, které budou určeny pro určitou skupinu našich diváků,“ poodkryl karty marketingový asistent klubu.

Jak to bude se vstupem pro majitele permanentek?

Klub nadále bude používat snímače čárových kódů, turniketový systém bude instalován před sezonou 2007/2008. Právě malý počet snímačů čárových kódů vytvořil problém s pomalým odbavováním u vchodů pro permanentky. Jak na to zareagoval klub? „Chtěli jsme snímače už před začátkem play off, ale termín jejich dodání pro nás nic neřešil. V tu chvíli už bylo po sezoně. Do nadcházejícího ročníku bude ale k dispozici dvojnásobný počet čteček,“ vysvětlil marketingový asistent.

Soutěže během sezony pro majitele permanentek

Každé domácí utkání bude čekat na majitele permanentek čekat soutěž o zajímavé ceny. „Letos trochu změníme model soutěží. Budeme soutěže pravidelně měnit a na play off si fanoušci vyberou ty, které se jim v základní části nejvíce zamlouvaly. A hlavně, zapojíme do soutěží naší multimediální kostku,“ těší se na nový přírůstek Lví arény marketingový asistent.

Startuje věrnostní program – přichází klubová karta Club Card

Cena: 100,- Kč

Tato karta je určena pro věrné fanoušky Ústeckých Lvů, kteří chtějí čerpat a využívat výhody spojené s podporou svého týmu! Majitel této karty může nakupovat suvenýry se slevou, využívat zvýhodněné služby partnerů HC Slovan Ústečtí Lvi. „Začínáme letos s věrnostním programem a cílem je získat co nejvíce fanoušků. Chceme, aby tato karta sloužila našemu příznivci i mimo Lví arénu a využíval ji v běžném životě,“ představil Zeman horkou novinku. Fanoušci získají např. možnost nakupovat suvenýry s logem HC Slovan Ústečtí Lvi se slevou až 10%. V současné chvíli se připravuje více jak 30 nových druhů suvenýrů, které spatří světlo světa se začátkem soutěže. To samé platí i o Fanshopu, který vznikne v jedné z pokladen arény. „V září začínáme ligu a otevřeme i prodejnu suvenýrů, která nám citelně chyběla. Ta bude otevřena během utkání, ale také o víkendech, kdy se hrají mládežnická utkání nebo turnaje,“ přiblížil Zeman.

Pro majitele Club Card je připravena sleva u partnerů HC Slovan Ústečtí Lvi. Novým obchodním partnerem klubu je společnost SP – TOP s.r.o., provozující v Ústí nad Labem restaurace sítě McDonald´s. A zde po předložení karty Club Card dostane zákazník menu za 89,-Kč, místo za obvyklých 138,- Kč a navíc Dvojitý Cheesburger zdarma. „Jsme potěšeni spoluprácí s McDonald´s. Máme společnou skupinu zákazníků a věříme, že bude naše partnerství prospěšné pro obě strany. Navíc chystáme pro naše věrné fanoušky speciální akci během sezony,“ nechtěl být konkrétnější Přemysl Zeman.

Majitele Club Card čeká také 5% sleva při útratě nad 200,-Kč v restauraci Sport Pub ve Lví aréně. „Do začátku sezony počítáme pro Club Card s nabídkou 8 – 10 slev u našich partnerů a nadále budeme tuto síť rozšiřovat,“ uzavřel kapitolu věrnostního programu Přemysl Zeman. Club Card neslouží jako vstupenka na domácí utkání.

Jednotlivé vstupné na domácí utkání

Vstupné zůstává stejné jako v poslední sezoně. Na základní část 60,- Kč a 40,- Kč. Na nevyprodaná sedadla v sektorech B 3 a B 4 bude možnost zakoupit si vstupenku za 70,-Kč. Novinkou je, že děti do výšky 130 cm budou mít vstup zdarma! „Je to jednoduchý způsob a nemusíme kontrolovat věk dítěte, což byl občas problém,“ řekl k chystanému kroku Přemysl Zeman. Během srpna 2006 klub představí také speciální sety vstupenek na domácí utkání.

Předprodej permanentek 2006/2007

DEN OD - DO
pondělí 15:00 – 18:00
středa 15:00 – 18:00
pátek 15:00 – 18:00

Rozdělení permanentních vstupenek 2006/2007

Název permanentky Platnost Cena permanentky Cena/utkání Cena vstupenky V prodeji od
Modrá VIP Zákl. část+Play-off 1200,- Kč 46,15 Kč 70,- Kč 17. července 2006
Žlutá Zákl. část+Play-off 900,- Kč 34,61 Kč 60,- a 40,- Kč 17. července 2006
Moje desítka Základní část 380,- Kč 38,- Kč 60,- a 40,- Kč 24. července 2006

Modrá permanentka

Tribuna Sektor Vstup do sektoru vchodem
Sever B3 a B4 Vchod Sever
Jih PD 6 a LD 6 Vchod Jih

Žlutá permanentka

Tribuna Sektor Vstup do sektoru vchodem
Západ A1, A2, A3 Vchod Sever
Sever B1, B2, B5, B6 Vchod Sever
Východ C2, C3, C4 Vchod Sever
Jih D1, D2, D3, D4 Vchod Jih

Pro lepší orientaci si můžete stáhnout schéma jednotlivých sedaček na ústeckém zimním stadionu (*.pdf 1,6MB). Moje desítka – permanentka na 10 utkání dle výběru

Libovolná tribuna, neplatí na konkrétní sedadlo. Platnost karty pouze na základní část.

Club Card

Tato karta je určena pro věrné fanoušky Ústeckých Lvů, kteří chtějí čerpat a využívat výhody spojené s podporou svého týmu! Majitel této karty může nakupovat suvenýry se slevou, využívat zvýhodněné služby partnerů HC Slovan Ústečtí Lvi.

Název partnera Akce Poznámka
HC Slovan Ústečtí Lvi Sleva na nákup suvenýrů až 10% Od 13. září 2006
McDonald´s Ústí nad Labem * Sleva na menu Od 13. září 2006
Restaurace Sport Pub Zlatopramen Sleva 5 % při útratě nad 200,- Kč Od 13. září 2006

* - platí pouze u McDonald´s v Ústí nad Labem na McDrive™ v OC Všebořice (Tesco) a na McWalk™ v centru – Mírové náměstí.

 
 
Aktuálně na webu

Před prvním zápasem za Slovan jsem byl nervózní, říká gólman Radek Haas

Ú s t í n/L. - Premiéru v ústeckém dresu prožil v přípravném zápase proti Kolínu Radek Haas.... Celý článek

Slovan v prvním přípravném zápase nestačil na Kolín

Ú s t í n/L. - Ústečtí hokejisté v prvním přípravném zápase přivítali na svém ledě Kolín. Slovan se... Celý článek

Do Ústí míří Kolínští kozlové

Ú s t í n/L. – Plánovaný zápas s Kladnem se musel zrušit kvůli pozitivnímu nálezu onemocnění... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv