Chance Liga: VHK ROBE Vsetín - HC Slovan Ústí nad Labem 1:0 | Hokejka TV: Pro všechny permanentkáře zdarma | HSM 2021: Článek zde
Poslední dvě domácí vítězství hodnotí Ondřej Bláha
12.02.2021 | David Řezníček
Autor fotografie: Sporty Ústí

Poslední dvě domácí vítězství hodnotí Ondřej Bláha

Ú s t í n/L. - V sobotním utkání proti Sokolovu zaznamenal svůj vůbec první hattrick v seniorském hokeji a i nedělní zápas proti Kladnu, kde dlouhá léta působil, byl pro něj jistě výjimečným. Nejen to se dozvíte v tomto rozhovoru s mladým útočníkem.

Poslední dva zápasy a dvě výhry v základní hrací době, to jste asi úplně nečekali.

Čekali nečekali, spíš jsme do toho šli s tím, že musíme za každou cenu vyhrát proti Sokolovu a to se nám povedlo. Sice to byl to hokej nahoru dolů, což jsme úplně nechtěli, vyhráli jsme za tři body a to je nejdůležitější. Včera s Kladnem jsme urvali tři body díky týmovému výkonu.

V sobotním zápase proti Sokolovu jste zaznamenal svůj první hattrick v seniorské kategorii, bude Vás to něco stát do klubové kasy?

Za tři góly jsem moc rád, ale více si vážím vítězství. Ano, hned po zápase jsem byl dotázán, na kolik si hattrick cením, takže něco do kasy v brzké době určitě přistane.

Včera jste v bojovném utkání porazili Kladno, kde jste Vy osobně dlouhá léta působil. To bylo určitě sladké vítězství, že?

Na Kladně jsem působil od 8. třídy, takže mi trošku přirostlo k srdci. Na druhou stranu teď hraji za Slovan a jsem tu nesmírně spokojený. Je tady skvělá parta, a když se semkneme jako dnes, tak nás čekají dobré časy.

Proběhlo nějaké popichování či sázky?

Nějaké popichování určitě bylo, ale sázky ne. To šlo stranou.

Jaké to je hrát proti hráčům jako je Jaromír Jágr nebo Tomáš Plekanec?

Všichni naši hráči v kabině je jako děti sledovali v televizi, jak hrají NHL nebo jak reprezentují naši zemi na MS či OH. Je to pro mě obrovská čest hrát proti takovým osobnostem, a o to ještě větší motivace byla je porazit.

Teď Vás čeká reprezentační pauza, jaký máte program?

Teď máme dva dny zasloužené volno, ale ve středu už začínáme opět trénovat.

V dalším zápase jedete na led Šumperka, který se nachází na předposledním místě. Vše kromě tří bodů bude nejspíš zklamání, že?

Na led Šumperka musíme jet s pokorou. Je to kvalitní tým, ostatně jako každý v teto soutěži. Pokud budeme hrát jako předešlá dvě utkání, o tři body strach nemám.

 
vstupenky
Slovan TV
Podobné články
V tento den před lety
Facebook

 
Aktuálně na webu

Slovan po boji nestačil na Vsetín

V s e t í n - Ústečtí hokejisté se v dvaatřicátém kole Chance ligy utkali Na Lapači proti domácímu... Celý článek

PREVIEW: Slovan míří na Lapač, utká se se Vsetínem

Ú s t í n/L. – V rámci třicátého druhého kola Chance ligy zajíždí ústecký celek na led Vsetína.... Celý článek

Musíme se vyvarovat faulů, uvědomuje si Kale Costa

Ú s t í n/L. - Australský mladík Kale Costa se dočkal, po několika odehraných zápasech trefil... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv