OF3: HC Slovan Ústí nad Labem - VHK ROBE Vsetín 3:4 | Hokejka TV: Pro všechny permanentkáře zdarma | HSM 2021: Článek zde
Nejen derby s Litoměřicemi již tuto středu
03.12.2019 | Jan Koudelka

Nejen derby s Litoměřicemi již tuto středu

Ú s t í n/L. - Po vítězném utkání v Třebíči čeká ústecké hráče souboj s Kališníky. Na náš led dorazí Litoměřice, se kterými se budeme snažit prolomit černou sérii ze vzájemných zápasů. Stadion zvítězil v posledních sedmi případech. Utkání s bohatým doprovodným programem začíná v 18:00 hodin na ústeckém zimním stadionu.

Charitativní týden, Plyšákománie a vánoční dresy

V rámci Charitativního týdne budou u otevřených vstupů připraveny speciální boxy. Do nich budou moci návštěvníci vkládat hračky, které poté poputují na dobročinné účely.

Stejně jako v předchozích letech se i letos uskuteční oblíbená Plyšákománie. Pravidla jsou jednoduchá, po vstřelení první domácí branky se fanoušci pokusí naházet co nejvíce plyšáků na ledovou plochu. Sesbíraní plyšáci dále udělají radost dětem ve školkách či školách.

Ústečtí hráči nastoupí do zápasu ve speciálních vánočních dresech. Tyto dresy následně půjdou do dražby, jejíž výtěžek pomůže Centru specializované hematoonkologické péče pro děti a dorost v Ústí nad Labem.

HC Stadion Litoměřice

Náš středeční soupeř hraje letos v obrovské pohodě. Po dvaceti osmi kolech patří Litoměřicím druhé místo. Do této doby získaly Kališníci 57 bodů. V posledním utkání si Stadion poradil na svém ledě s Porubou, k výhře 6:1 přispěl čtyřmi góly finský útočník Korkiakoski.

Markus Korkiakoski si letos připsal z litoměřického mužstva nejvíce branek, když se trefil do černého již patnáctkrát. Nejvíce kanadských bodů našeho soupeře sesbíral Daniel Voženílek, který je v tomto srovnání druhý nejlepší z celé Chance ligy.

V aktuální soupisce Litoměřic se vyskytují tři hráči, kteří kdy nastoupili za ústecký celek. Peter Jánský stihl za žlutomodré 19 zápasů v minulé sezóně, Josef Jícha zde odehrál minulý rok 22 a Vojtěch Kropáček který má za náš tým 12 startů.

Posledních pět utkání Litoměřic

21.11.2019 – Litoměřice - Přerov 2:4
23.11.2019 – Třebíč - Litoměřice 3:2 (2:2)
27.11.2019 – Litoměřice - Chomutov 8:3
30.11.2019 – Kadaň - Litoměřice 2:6
2.12.2019 – Litoměřice - Poruba 6:1

Poslední vzájemný zápas

Poslední utkání s Litoměřicemi jsme odehráli 16. října v rámci 14. kola Chance ligy. Stadion rozhodl utkání na svém ledě během prvních dvou třetin, kdy se dostal do vedení o tři branky. Třetí třetina byla již na počet vstřelených gólů vyrovnaná, za Slovan se postupně trefili Jelínek, Tůma a Brož. Tři body si ze zápasu odnesly Litoměřice.

HC Stadion Litoměřice - HC Slovan Ústí nad Labem 6:3 (2:0, 1:0, 3:3)

Branky a nahrávky: 5. Voženílek (Jícha, M. Kadlec), 8. Jánský (M. Beran, Střondala), 36. Kukla (Korkiakoski, Voženílek), 44. Voženílek (Mlčák, Jícha), 47. Vitouch (Přikryl), 57. Vitouch (Kropáček) – 43. Jelínek (Krliš, Vl. Brož), 48. Tůma, 59. Vl. Brož (Krliš). Rozhodčí: Čáp, Pilný – Hejl, Podrazil. Diváci: 1410. Vyloučení: 5:3. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Střely na branku: 29:31.

 
 
Aktuálně na webu

Erik Mareš přidá další sezónu ve Slovanu

Ú s t í n/L. - Ústecký odchovanec Erik Mareš podepsal se Slovanem novou smlouvu pro sezónu... Celý článek

Vladimír Brož bude nadále oblékat dres Slovanu

Ú s t í n/L. - Ústecký obránce Vladimír Brož podepsal se Slovanem novou smlouvu pro sezónu... Celý článek

Ondřej Bláha pokračuje ve Slovanu

Ú s t í n/L. - Ústecký útočník Ondřej Bláha podepsal se Slovanem novou smlouvu pro sezónu... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv