Chance Liga: HC Baník Sokolov - HC Slovan Ústí nad Labem 3:1
Druháci vezou z turnaje stříbro
28.10.2005 | Miroslav Janíček

Druháci vezou z turnaje stříbro

Děčín - Ve čtvrtek 27. října absolvovala nejmladší Lvíčátka slušně obsazený turnaj 1. a 2. tříd v minihokeji v Děčíně. Po jasném prvenství ve své skupině jim po remíze ve finále unikly zlaté medaile až v šesté sérii samostatných nájezdů. Náhlé zklamání ale brzy nahradila radost ze zisku stříbrných medailí a poháru.

Turnaje se kromě hráčů ústeckého Slovanu a pořádajícího HC Děčín zúčastnily ještě týmy HC Kohouti Česká Lípa, HC Rabat Kladno, HC Slovan Louny a HK Kralupy nad Vltavou. Mužstva byla rozdělena do dvou skupin, ve kterých se hrálo systémem každý s každým na 3x15 minut hrubého času. Ve skupině "A" startovaly týmy Děčína, Kralup a Loun, ve skupině "B" týmy Ústí, České Lípy a Kladna. Poté hráli vítězové skupin o celkové 1. místo, týmy na 2. místech o celkové 3. místo a týmy na posledních místech o celkové 5. místo. Závěrečná fáze turnaje se hrála na 2x20 minut hrubého času.

Jako první se naši malí hokejisté střetli s týmem České Lípy, který porazili 14:2 (6:1, 6:0, 2:1). Branky vstřelili Kubín 3, Patyk P. 3, Drha 2, Vainert 2, Nemejta, Janíček, Magasanik a Dörner. Ihned poté následoval zápas proti kladenskému Rabatu. Tento zápas Lvíčata vyhrála 9:1 (4:0, 3:0, 2:1). Branky vstřelili Patyk P. 4, Moucha, Kubín, Landt, Drha a Zdvořáček.

Ve finále se hráči Slovanu střetli s hokejisty pořádajícího Děčína a po závěrečné siréně svítilo na ukazateli skóre 1:1. Jedinou branku Slovanu vstřelil v 5. minutě Petr Patyk z trestného střílení a vyrovnal tak stav na 1:1, když se domácí ujali vedení hned v 1. minutě. O konečném vítězi turnaje rozhodla až 6. série nájezdů. Celkově děčínští elévové nájezdy vyhráli 3:2.
V individuálních oceněních získal Petr Patyk cenu za nejlepšího útočníka turnaje a Sebastián Dörner byl oceněn jako nejmladší hráč mužstva Ústeckých Lvů.
Žlutomodré barvy Ústeckých Lvů reprezentovali tito hráči:
Dobiáš, Rychtář - Novotný, Nemejta, Brigadoi, Vytejček, Moucha, Patyk J., Netopilík, Janíček - Kubín, Patyk P. - Landt, Vainert - Drha, Dörner - Zdvořáček, Magasanik.

Ostatní výsledky
základní skupiny: Česká Lípa - Kladno 7:4, Děčín - Kralupy 8:3, Děčín - Louny 25:2, Kralupy - Louny 14:2.
o 5. místo: Kladno - Louny 12:3
o 3. místo: Kralupy - Česká Lípa 7:3

Konečné pořadí turnaje
1. HC Děčín
2. HC Slovan Ústečtí Lvi
3. HK Kralupy nad Vltavou
4. HC Kohouti Česká Lípa
5. HC Rabat Kladno
6. HC Slovan Louny

 
vstupenky
Slovan TV
Podobné články
V tento den před lety
Facebook

 
Aktuálně na webu

První třetina rozhodla o prohře v Sokolově

S o k o l o v - Hrůzostrašná dvouminutovka v půlce první třetina rozhodla o další prohře... Celý článek

Před Vánoci můžete nakoupit ve fanshopu, pořiďte dárek pod stromeček!

Ú s t í n/L. - Kamenná prodejna fanshopu musela být kvůli plošným vládním nařízením dlouho... Celý článek

Těžký program pokračuje, Slovan míří do Sokolova

Ústí nad Labem – Ústečtí hokejisté odehrají ve čtvrtek další zápas Chance ligy. V rámci 10. kola... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv