CHA Liga: HC Slovan Ústí nad Labem - HC Slavia Praha 2:4 | ELJ: HC Slovan Ústí nad Labem - SKLH Ždár nad Sázavou 7:3
Dorostenci smolně prohráli na západě
16.09.2006 | Karel Dinda, Karel Psohlavec

K a r l o v y V a r y - Dorostenecký výběr Ústeckých Lvů dlouho trápil své karlovarské vrstevníky a až do poloviny vzájemného souboje držel vyrovnaný stav 2:2. Pak se však stala osudová chyba. Při dvojnásobné početní výhodě Severočechů nečekaně ujel domácí Mistoler, který střelou nad vyrážečku zaznamenal vítězný zásah Energie. Karlovy Vary si pak již zbytek duelu pečlivě hlídaly a ve třetí části přidaly i čtvrtou brankovou pojistku. Dorostenci Ústí nad Labem tak zůstávají po prohře 2:4 i po čtyřech extraligových kolech stále bez vítězství.