Chance Liga: VHK ROBE Vsetín - HC Slovan Ústí nad Labem 1:0 | Hokejka TV: Pro všechny permanentkáře zdarma | HSM 2021: Článek zde
PREVIEW: Slovan se v Kadani pokusí prolomit špatnou sérii z venkovních zápasů
02.02.2021 | Jan Koudelka
Autor fotografie: Sporty Ústí

PREVIEW: Slovan se v Kadani pokusí prolomit špatnou sérii z venkovních zápasů

Ú s t í n/L. – V rámci šestadvacátého kola Chance ligy zajíždí ústecký celek na led Kadaně. Kadaň se nachází na předposledním místě ligové tabulky a na boje o play off již nepomýšlí. Naopak ústecký celek potřebuje body jako sůl. V prvním vzájemném utkání sezóny porazil doma Slovan Trhače vysoko 8:3, zda se mu povede na tento výkon navázat se dozvíme ve středu od 17:00.

Momentální forma

SK Trhači Kadaň

Kadaň se díky pondělní výhře nad Šumperkem dostala z úplného chvostu tabulky na předposlední místo. Na Frýdek-Místek, který je o příčku před Trhači, ovšem ztrácí devět bodů. Co se týče obrany, je Kadaň nejhorším celkem Chance ligy, kadaňští brankáři lovili puk z brány již sto třicet čtyřikrát. Poslední je Kadaň i v počtu získaných bodů v domácích zápasech, z dvanácti zápasů získala pouze sedm bodů. Kadaňskou ofenzivu táhnou především Roman Chlouba a Jan Svoboda, ti už mají na svém kontě dohromady čtyřicet čtyři kanadských bodů.

HC Slovan Ústí nad Labem

Slovan se nachází se ziskem třiceti bodů na čtrnáctém místě ligové tabulky, na postupovou dvanáctou příčku chybí žlutomodrým pět bodů. Nutno podotknout, že mají ústečtí stále utkání k dobru, které přijde o víkendovém dvojutkání se Sokolovem a Kladnem. V posledním zápase Slovan prohrál na nájezdy s Kolínem, což celému týmu zrovna nehraje moc do karet v boji o play off. Kanadskému bodování ústeckého týmu vévodí nadále kapitán Michal Trávníček, který získal již 22 (11+11) bodů.

Statistické okénko

Poslední odehrané utkání Kadaně

SK Trhači Kadaň vs. DRACI PARS ŠUMPERK - 4:3 (2:1, 1:2, 1:0)

Branky a nahrávky: 10. J. Svoboda (Houška, Koblížek), 11. Horáček (Svoboda, Konášek), 36. Koblížek (J. Svoboda, Naar), 56. Kulich (Kottek, Chlouba) – 6. Moučka (Milfait, Kabelka), 33. Baláž (Krejčiřík, Král), 40. Jaroš (Kabelka, Milfait). Rozhodčí: Zubzanda, Valenta – Sedláček, Baxa. Vyloučení: 7:4. Využití: 2:3. V oslabení: 0:0. Střely na branku: 23:43. Diváci: 0. Průběh utkání: 0:1, 2:1, 2:2, 3:2, 3:3, 4:3.

SK Trhači Kadaň: Zajíček – Trefný, Kottek, Seemann, Naar, T. Běhula, Havlín, Horáček – M. Zabloudil, Kulich, Chlouba – Koblížek, J. Svoboda, Houška – Homer, Hradecký, Koblížek – M. Svoboda, Konášek, Adámek.

DRACI PARS ŠUMPERK: Peksa – Rutar, Machů, Záruba, Ševčík, Kabelka, Dosek, Volráb – Moučka, Král, Kratochvíl – Jaroš, Milfait, Baláž – Krejčiřík, Spratek, Bernovský – Blaško, Kučera, Danielčák.

Poslední odehrané utkání Slovanu

HC Slovan Ústí nad Labem vs. SC Kolín - 3:4sn (0:1, 2:1, 1:1 – 0:0)

Branky a nahrávky: 23. O. Bláha, 27. Furch (O. Bláha), 45. Š. Havránek (Severa, Trávníček) – 18. Šafránek (Z. Král), 26. Šafránek (Z. Král, Kukla), 54. J. Stehlík (Husa, Štohanzl), rozh. náj. Šafránek. Rozhodčí: Petružálek, Pilný – Maštalíř, Roischel. Vyloučení: 5:2. Využití: 0:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 0. Střely na branku: 34:26. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 3:2.

HC Slovan Ústí nad Labem: Hamalčík – Vladimír Brož, Klikorka, J. Drtina, Š. Havránek, M. Voženílek, Jasečko, Mareš – Tůma, Matějček, D. Sklenář – Trávníček, Vrdlovec, Severa – O. Bláha, G. Szturc, Grim – Furch, Costa, Protasenja.

SC Kolín: Š. Lukeš – Husa, Kukla, Blaha, Pýcha, Váchal, Muška – Jankovský, Šafránek, Z. Král – L. Krejčík, Zumr, Petržilka – Síla, Štohanzl, Němec – R. Martínek, Semirád, J. Stehlík – Mašín.

Poslední vzájemná utkání

04.01.2021 – Slovan vs. Kadaň - 8:3
18.08.2020 – Slovan vs. Kadaň - 6:2
04.08.2020 – Kadaň vs. Slovan - 3:1
29.02.2020 – Slovan vs. Kadaň – 6:4
01.02.2020 - Kadaň vs. Slovan - 4:2

 
vstupenky
Slovan TV
Související články
V tento den před lety
Facebook

 
Aktuálně na webu

Slovan po boji nestačil na Vsetín

V s e t í n - Ústečtí hokejisté se v dvaatřicátém kole Chance ligy utkali Na Lapači proti domácímu... Celý článek

PREVIEW: Slovan míří na Lapač, utká se se Vsetínem

Ú s t í n/L. – V rámci třicátého druhého kola Chance ligy zajíždí ústecký celek na led Vsetína.... Celý článek

Musíme se vyvarovat faulů, uvědomuje si Kale Costa

Ú s t í n/L. - Australský mladík Kale Costa se dočkal, po několika odehraných zápasech trefil... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv