V severočeském derby přivítáme trhače z Kadaně
28.02.2020 | Daniel Tichý
Autor fotografie: Sporty Ústí

V severočeském derby přivítáme trhače z Kadaně

V sobotním utkání se ústečtí hráči utkají už po šesté s jejich severočeským rivalem a také tabulkovým sousedem z Kadaně. Dokáže domácí Slovan protáhnout domácí sérii tří výher? To se dozvíte 29.2.2020 od 16:00 na zimním stadionu v Ústí nad Labem.

HC Trhači Kadaň

Hosté se nacházejí na předposledním místě tabulky, kdy na Ústecký celek ztrácí 7 bodů. Jejich forma v posledních zápasech není ideální. Z posledních pěti zápasů dokázali zvítězit jen jednou a to doma proti poslednímu Sokolovu. S Ústeckým celkem se letos setkali pětkrát s bilanci tří proher a dvou výher.

Posledních 5 zápasů Ústí nad Labem

15.2. Jihlava - Ústí nad Labem 5:1
17.2. Ústí nad Labem - Prostějov 4:1
19.2. Ústí nad Labem - Frýdek Místek 3:2
22.2. Třebíč - Ústí nad Labem 6:2
26.2. Ústí nad Labem - Benátky n.J. 4:2

Posledních 5 zápasů Kadaně

15.2. Kadaň - Sokolov 2:1
17.2. Třebíč - Kadaň 11:1
18.2. Kadaň - Jihlava 2:4
22.2. Benátky n.J. - Kadaň 7:1
26.2. Kadaň - Prostějov 1:6

Nejproduktivnějším hráčem hostů je Jaroslav Kůs, který si připsal 37 bodů za 10 vstřelených branek a 17 asistenci. Nejlepším střelcem je František Wágner, který vstřelil 19 branek.

Poslední vzájemný zápas

Poslední zápas těchto dvou celků se odehrál na začátku únoru na ledě Kadaně. Zápas začal lépe pro hosty, které dostal do vedení v 6.minutě Severa. Ještě ke konci první třetiny dokázal stav srovnat domácí Zeman. V druhé části se trefili jen domácí, které ve 32.minutě dokázal dostat do vedení Žolobov. Začátek třetí třetiny byl rozhodující, nejdřív ve 42.minutě dokázali domácí odskočil na rozdíl dvou branek zásluhou jejich nejlepšího střelce Wágnera a minutu na to se trefil Wojnar. Hosté dokázali už jen snížit v 46.minutě na konečných 4:2, kdy se trefil Mrňa.

Branky a nahrávky: 20. D. Zeman (Wojnar, Čech), 33. Žolobov (J. Müller), 43. Wágner (Trefný, Neužil), 43. Wojnar (D. Zeman, Prymula) – 7. Severa (Mrňa), 47. Mrňa (Vl. Brož). Rozhodčí: Hucl, Šindel – Coubal, Kokrment. Vyloučení: 3:2. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Střely na branku: 30:36. Průběh utkání: 0:1, 4:1, 4:2.

HC Trhači Kadaň Neužil – Trefný, Eliáš, Foltýn, Klodner, Procházka, D. Zeman, Delmarche – Wágner, Kůs, M. Zabloudil – Koblížek, Žolobov, J. Müller – Čech, Prymula, Wojnar – Homer, Rindoš, Dubský.

HC Slovan Ústí nad Labem: Soukup – Hes, M. Vágner, Mareš, Vl. Brož, Steinocher, Zukal – Kordule, Svoboda, Tůma – Severa, Mrňa, Filip – Hasman, Čermák, Š. Bláha.
 
vstupenky
Slovan TV
Související články
V tento den před lety
Facebook

 
Aktuálně na webu

4. třída: Prohra s Litoměřicemi

Žáci ústecké čtvrté třídy nestačili v severočeském derby na Stadion Litoměřice. Kališníci dokázali... Celý článek

4. třída: Slovan vyhrál nad Drážďany

Žáci ústecké třetí třídy dokázali porazit soupeře z Německa. Nad týmem Drážďan vyhráli 9.6. Celý článek

3. třída: výrazná výhra nad Bílinou

Celkem 35 gólů vstřelil žáci ústecké třetí třídy v zápase s Bílinou. V severočeském derby vyhráli... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv