Přípravné utkání: HC Baník Sokolov - HC Slovan Ústí nad Labem 31. 7. 2018 od 17:30 HSM 2018: Podrobné informace k soustředění
Slovan se účastnil Sportovního dne firmy Glencore
29.06.2018 | Tisková zpráva

Slovan se účastnil Sportovního dne firmy Glencore

Společnost Glencore Agriculture Czech, která podporuje ústecké sporty, uspořádala Sportovní den na kterém nemohli chybět ani zástupci hokejového klubu HC Slovan.

Pozornému návštěvníkovi nemohlo uniknout nově představené logo „Make Ústí great again“ ve tvaru červeného srdce, které odkazuje na snahu propojit sportovní odvětví ve městě a zlepšit její komunitu.

Sportovního klání se účastnili zástupci třech hlavních sportovních odvětví v Ústí nad Labem. Příchozím lidem se tak představili známé osobnosti - Stanislav Pelc, Jan Čaloun, Milan Hejduk, Jan Martykán, Tomáš Hrubý a další. Vedle basketbalistů, hokejistů a fotbalistů se představilo také družstvo vytvořené z řad zaměstnanců pořádající společnosti.

Sportovní den navštívila také primátorka statutárního města Ústí nad Labem Věra Nechybová. Ta ocenila, kolik úspěšných sportovců a lidí na akci přišlo.

Na akci byly pozvání také děti ze střekovského dětského domova, díky tomu získala událost další význam. Právě na nich bylo vidět nadšení z možnosti vidět oblíbené sportovce na vlastní oči a prohodit s nimi pár slov.

Každý zastoupený sport měl svou disciplínu – kopání na přesnost, střelba hokejkou či hody na basketbalový koš. Na závěr se všechna družstva utkala ve štafetě. Prvenství a velký putovní pohár získal tým pořádající společnosti, Slovan ve složení - Martin Vágner, Jaroslav Roubík, Daniel Vrdlovec, Martin Zdvořáček, Jan Čaloun obsadil dělené třetí místo. Daleko důležitější než výsledek však byl fakt, že se podařilo vytvořit první ročník akce, která bude rok co rok psát další kapitolu.

"My, jako klub HC Slovan, bychom chtěli poděkovat firmě Glencore, našemu významnému partnerovi, za uspořádání a zároveň pozvání na tuto krásnou akci, kde jsme společně soutěžili s dalšími sporty (fotbalisté, basketbalisté a tým firmy Glencore). MAKE ÚSTÍ GREAT AGAIN je správnou cestou jak vylepšit a zviditelnit naše město Ústí nad Labem. A to po stránce sportovní, obchodní i společenské. Poděkování si zaslouží naše děti, které se této akce zúčastnily. V neposlední řadě také naši fanoušci z kotle. Strašně se těším, až si všichni společně zakřičíme "Celý Ústí, Celý Ústí, Celý Ústí. Slovan Ústí," řekl pro klubový web Jan Čaloun.
 
 
Aktuálně na webu

Hokejové soustředění mládeže 2018 se blíží

Ú s t í n/L. - Celý příští týden se na zimním stadionu v Ústí nad Labem kromě našeho A-týmu bude... Celý článek

Soustředění bude určitě zpestřením, říká Jan Dlouhý

Ú s t í n/L. - Do sedmi domácích zápasů v minulé sezóně nastoupil brankář Jan Dlouhý. Ke svým... Celý článek

V neděli 22. 7. Slovan poprvé na ledě

Ú s t í n/L. - V neděli 22. 7. 2018 v 10:30 hod zahájí ústecký Slovan přípravu na sezónu 2018-2019... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv