Chance Liga: HC Slovan Ústí nad Labem - HC Slavia Praha 14.11.2018 18:00
Slovan se účastnil Sportovního dne firmy Glencore
29.06.2018 | Tisková zpráva

Slovan se účastnil Sportovního dne firmy Glencore

Společnost Glencore Agriculture Czech, která podporuje ústecké sporty, uspořádala Sportovní den na kterém nemohli chybět ani zástupci hokejového klubu HC Slovan.

Pozornému návštěvníkovi nemohlo uniknout nově představené logo „Make Ústí great again“ ve tvaru červeného srdce, které odkazuje na snahu propojit sportovní odvětví ve městě a zlepšit její komunitu.

Sportovního klání se účastnili zástupci třech hlavních sportovních odvětví v Ústí nad Labem. Příchozím lidem se tak představili známé osobnosti - Stanislav Pelc, Jan Čaloun, Milan Hejduk, Jan Martykán, Tomáš Hrubý a další. Vedle basketbalistů, hokejistů a fotbalistů se představilo také družstvo vytvořené z řad zaměstnanců pořádající společnosti.

Sportovní den navštívila také primátorka statutárního města Ústí nad Labem Věra Nechybová. Ta ocenila, kolik úspěšných sportovců a lidí na akci přišlo.

Na akci byly pozvání také děti ze střekovského dětského domova, díky tomu získala událost další význam. Právě na nich bylo vidět nadšení z možnosti vidět oblíbené sportovce na vlastní oči a prohodit s nimi pár slov.

Každý zastoupený sport měl svou disciplínu – kopání na přesnost, střelba hokejkou či hody na basketbalový koš. Na závěr se všechna družstva utkala ve štafetě. Prvenství a velký putovní pohár získal tým pořádající společnosti, Slovan ve složení - Martin Vágner, Jaroslav Roubík, Daniel Vrdlovec, Martin Zdvořáček, Jan Čaloun obsadil dělené třetí místo. Daleko důležitější než výsledek však byl fakt, že se podařilo vytvořit první ročník akce, která bude rok co rok psát další kapitolu.

"My, jako klub HC Slovan, bychom chtěli poděkovat firmě Glencore, našemu významnému partnerovi, za uspořádání a zároveň pozvání na tuto krásnou akci, kde jsme společně soutěžili s dalšími sporty (fotbalisté, basketbalisté a tým firmy Glencore). MAKE ÚSTÍ GREAT AGAIN je správnou cestou jak vylepšit a zviditelnit naše město Ústí nad Labem. A to po stránce sportovní, obchodní i společenské. Poděkování si zaslouží naše děti, které se této akce zúčastnily. V neposlední řadě také naši fanoušci z kotle. Strašně se těším, až si všichni společně zakřičíme "Celý Ústí, Celý Ústí, Celý Ústí. Slovan Ústí," řekl pro klubový web Jan Čaloun.
 
Permanentky
Slovan TV
Podobné články
V tento den před lety
Facebook

 
Aktuálně na webu

Po reprezentační pauze poprvé doma, hostíme pražskou Slavii

Ú s t í n/L. - Slovan sehrál v pondělí utkání na ledě Jihlavy, kde přes dobrý výkon padl a vrátil... Celý článek

Slovan odjíždí z Jihlavy bez bodů

Ú s t í n/L. - Před samotným zápasem se na ledu Jihlavy vzdal hold válečným veteránům a poté se šlo... Celý článek

Dorost zvládl nájezdy a vyhrál nad Plzní "B"

Klatovy - Dva body vybojoval ústecký dorost na ledě Klatov, kde se střetl s Plzní "B". Ústí vedlo... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv