Chance Liga: HC Slovan Ústí nad Labem - HC Dukla Jihlava 0:4 | Informace pro diváky: Aktuální pravidla pro vstup na zápasy
Rozpočtem jsme v soutěži patřili k nejchudším, nyní to bude lepší, říká jednatel Vladimír Evan
26.08.2016 | Martin Pešout
Autor fotografie: sportyusti.cz

Rozpočtem jsme v soutěži patřili k nejchudším, nyní to bude lepší, říká jednatel Vladimír Evan

Ú s t í n/L. - O novém sponzorovi klubu ATT Investments či sportovních cílech hovořil pro klubový web jednatel HC Slovan Ústí nad Labem Vladimír Evan. Jak se vedení klubu těší na novou sezónu a co bude v sezóně považováno za úspěch? Více v rozhovoru.

Jak došlo k získání nového sponzora, společnosti ATT Investments, a jak jednání probíhala?
Svým způsobem k této situaci došlo náhodou, protože pan Zadák chtěl, aby Miroslav Mach trénoval hokejbalový tým na turnaji v Kanadě. Slovo dalo slovo, mluvili spolu o situaci v ústeckém hokeji a nakonec se pan Zadák rozhodl, že do ústeckého hokeje vstoupí. Společnosti pana Zadáka ATT Investments a ALL Play spolu se společností Granette a městem Ústí nad Labem jsou nyní největšími partnery hokejového klubu.

Jaký klub udělal posun z období před dvěma lety, kdy se klub prakticky resuscitoval před zánikem, až do současnosti?
V roce 2014 jsme začínali při rozpočtu 14 milionů, letošní rozpočet bude vyšší, ale budeme ho schvalovat na zářijové valné hromadě. Výší rozpočtu jsme patřili k nejchudším klubům v první hokejové lize, nyní se budeme blížit k ligovému průměru. Finančně nemůžeme konkurovat Kladnu, Slavii či Českým Budějovicím.

Jak je složité shánět hráče pro ústecký Slovan?
Hráči slyší na sportovní jméno klubu. Mají nějaké informace o Slovanu a často chtějí v klubu hrát, což je pro nás dobrá vizitka.

Jak je složité dělat hokej v Ústí, když v okruhu několika kilometrů je řada hokejových klubů, a to například Chomutov, Litvínov či Kladno?
V okolí města tu je několik extraligových a prvoligových klubů. Ale Ústí je krajským městem a mělo by mít nějakou pozici. Při této příležitosti musím ocenit Jaroslava Roubíka, který by jistě jinde dostal více peněz, ale je v Ústí spokojený a má klub rád.

Jaké budete mít sportovní ambice v sezóně?
Chceme do play-off. A po loňské zkušenosti je jedno, z jaké pozice. V play-off už z vás spadne tlak a možné je všechno.

Co pro vás znamená, že z WSM ligy do Tipsport extraligy nikdo nepostoupil a jediným nováčkem je Frýdek-Místek z druhé ligy?
Do baráže vůbec nepostoupily České Budějovice či Kladno. O jedno barážové místo jsme hráli my s Jihlavou. Letos se favorité soutěže určitě na ligu připraví lépe. Frýdek-Místek ani za nováčka nepovažuji, protože je farmou Třince a jistě bude kvalitním prvoligovým mužstvem.

 
vstupenky
Slovan TV
Podobné články
V tento den před lety
Facebook

 
Aktuálně na webu

PREVIEW: V sobotu narazíme na Vsetín

Ú s t í n/L. - Po další domácí porážce čeká Slovan hodně nepříjemný soupeř, a to přesně VHK ROBE... Celý článek

Do Slovanu přichází brankář Šimon Zajíček

Do ústeckého Slovanu přichází na střídavé starty mladý talentovaný brankář Šimon Zajíček z HC Verva... Celý článek

Petr Přindiš: Nepovedl se nám vstup do utkání

Ú s t í n/L. - V posledním odehraném duelu jsme hostili Duklu Jihlavu, které jsme bohužel... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv