Chance Liga: LHK Jestřábi Prostějov vs. HC Slovan Ústí nad Labem 0:3 | Informace pro diváky: Aktuální pravidla pro vstup na zápasy
Pro úspěch uděláme maximum, tvrdí ústecký trenér
30.08.2004 | Karel Filas

Pro úspěch uděláme maximum, tvrdí ústecký trenér

Ú s t í n/L. - Pomalu vrcholí příprava na ostrý start sezóny. Ústecké Lvy čekají poslední dvě prověrky. Ve středu na ledě posledního finalisty a semifinálového přemožitele Berouna. V pátek generálka se soupeřem z nejtěžších, bronzovým celkem posledního ročníku extraligy Spartou. Oba duely mají netradiční start, již v dopoledních hodinách. Dosavadní přípravu hodnotí nový kouč Ústeckých Pavel Hynek.

S přípravou je spokojený: „Vyhýbala se nám zranění. Až nyní se udělaly dvě kaňky v podobě zranění Milana Buďi a stále nedoléčeného kotníku Tomáše Sýkory“. Buďa určitě start soutěže nestihne a mimo hru bude zhruba měsíc. Sýkora již zkoušel trénovat, ale stále to není ono. Přestože by výsledky přípravných zápasů nehodnotil, připomíná, že Slovan prohrál s jediným prvoligovým týmem (Hradcem Králové 2:6). Konkrétní cíle pro sezónu nechce jednoznačně určit. Říká, že si budou klást cíle postupné, že vše již začalo v létě zkvalitněním kádru, což ovšem musí potvrdit až výsledky. Přesto připomíná, že by bylo vhodné do bojů play-off vstoupit z první čtyřky, nebo ještě výš….Zároveň ale připomíná známou pravdu, že sezóna má dvě části: základní a play-off, kde může být mnohé úplně jinak.

Pochvaluje si, že měl od začátku přípravy pohromadě kádr, s kterým mohl počítat na celou sezónu a se kterým mohl od začátku pracovat. Na doplnění stálé třiadvacítky hráčů jsou připraveni naskočit hráči na střídavý start. Jde o již Ústím vyzkoušené Dragouna a Kasíka ze Sparty. Zájem projevila také loňská opora Radim Skuhrovec. Pakliže se nedostane mezi šest beků v Litvínově, bude se podle Hynka s Chemopetrolem jednat.

Při vzpomínce na každodenní dojíždění do Děčína poznamenává: „Smekám před hráči, jak spartanské podmínky zvládli. Nebrblali. Pochopili situaci. Klobouk dolů.“ Při zmínce o záludnosti losu v podobě úvodních tří duelů, které odehrají Lvi na půdě soupeřů si odmítá dělat dopředu alibi: „Věřím, že vše zvládneme. Pro úspěch uděláme maximum,“ říká přesvědčivě a věští, že naopak složitá situace může tým semknout.

 
vstupenky
Slovan TV
Podobné články
V tento den před lety
Facebook

 
Aktuálně na webu

První body jsou na světě, Slovan obral Jestřáby z Prostějova

Prostějov - V rámci třetího kola Chance ligy odcestoval Slovan do vzdáleného Prostějova. Ústečtí se... Celý článek

Druhý vítězný zápas v řadě, juniorka zdolala i Kralupy

Ú s t í n/L. - V rámci třetího kola Ligy juniorů přivítala ústecká juniorka na svém ledě soupeře z... Celý článek

První domácí utkání sezony okořenil nový maskot Viktor, státní hymna

Ústí nad Labem - První domácí utkání Slovanu v novém ročníku Chance ligy 2021/2022 se neslo ve... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv