Chance Liga: LHK Jestřábi Prostějov vs. HC Slovan Ústí nad Labem 0:3 | Informace pro diváky: Aktuální pravidla pro vstup na zápasy
Druháci nasázeli Bílině 20 branek
25.02.2004 | Miloslav Čechura

Druháci nasázeli Bílině 20 branek

Ú s t í n./L. - Také soutěže žactva v ledním hokeji finišují, do závěru chybí pouhých pět kol. Pět vítězství a zároveň pět proher, to není příliš radostná bilance hokejových nadějí HC Slovan, těsně před závěrem soutěží. Dvacetibrankovou nadílku připravili Bílině ústečtí žáci druhé třídy.

Starší žáci liga ČR 8.třída 29. kolo : HC Litvínov - HC Slovan Ústí 5:4 (1:2,2:0,2:2). Branky za Ústí : Místecký 2, Chládek a Drnec. Stav utkání po první třetině, vypadal pro mladé lvy nadějně, bohužel v druhé části hry domácí přitvrdili, vytvořili si jednobrankový náskok, který jim ve vyrovnaném utkání díky řadě neproměňovaných jasných šancí hostů, stačil ke konečnému vítězství.
Elévové regionální přebor (nadstavbová část) 5.třída 9.kolo : HC Slovan Ústí - HC Česká Lípa 5:0 (2:0, 1:0, 2:0). Branky za Ústí: Burkovec 2, Kalina, Hruška a Fojt. Slušné bruslení, napadání, kombinace, dobrá obrana a výborný výkon brankáře, to je jednoduchý recept na vítězství. Slovan tyto podmínky respektoval a proto získal důležité body.
10. kolo: HC Louny - HC Slovan Ústí 5:2 (1:0, 3:1, 1:1). Branky za Ústí: Žoha a Burkovec. Ústečtí velmi dobře vědí, že z Loun se vozí body velice těžko, díky nepřesnému zakončování gólových šancí Slovanu, v jinak velmi vyrovnaném utkání, se nakonec radovali domácí.
11.kolo: HC Slovan Ústí - HC Děčín 7:1 (2:1, 3:0, 2:0). Branky za Ústí: Burkovec a Hruška 2, Fojt, Jelínek a Kuchynka. Přestože Děčín patří k favoritům ve skupině, byl domácí Slovan dobře motivován a po dobrém výkonu přesvědčivě zvítězil.
4. třída 9.kolo: HC Slovan Ústí - HC Česká Lípa 5:1 (3:0, 0:1, 2:0). Branky za Ústí: Hanzl a Melovský 2 a Humhal. Domácí nastoupili k utkání s patřičnou zodpovědností a svého soupeře s přehledem přehráli. Přesto výsledek, díky slabé koncovce Slovanu, neodpovídá vlastnímu průběhu zápasu. 10.kolo: HC Louny - HC Slovan Ústí 4:1 (2:1, 1:0, 1:0). Jedinou branku za Ústí vstřelil Angr. Utkání se Slovanu po velmi slabém výkonu nepovedlo, zvítězil soupeř, který byl v letošní sezóně vždy poražen.
11. kolo: HC Slovan Ústí - HC Děčín 2 : 5 (1:2, 1:2, 0:1). Obě branky za Ústí vstřelil Abt. Celé utkání bylo odrazem posledních kol, soupeř, který v úvodu soutěže byl vždy poražen, tak Slovan jasně převálcoval, díky lepší bruslařské technice a lepší mušce střelců. Na zvrat v utkání nemělo domácí družstvo sílu ani vůli.
Elévové krajský přebor v minihokeji 3.třída 17.kolo: HC Bílina - HC Slovan Ústí 1:4 (0:1, 1:1, 0:0, 0:2). Branky za Ústí: Vrba, Janák, Barčák a Faktor. Ve tvrdém utkání, které nezvládl rozhodčí, uhrál Slovan díky koncentraci ve čtvrté části hry zasloužené vítězství.
18.kolo: KLH Chomutov - HC Slovan Ústí 7:6 (2:2, 2:2, 2:2, 1:0). Branky za Ústí: Jindřich 2, Strnad, Baránek, Barčák a Jenček. Pouhá remíza v tomto utkání by stačila na vedoucí post v tabulce. soupeř byl o branku lepší a sesadil Slovan z vedoucí pozice.
2. třída 17. kolo: HC Bílina - HC Slovan Ústí 2:20. Branky za Ústí: Andres 6, Řídel 5, Buřič 3, Kašek a Staněk 2, Ordoš a Košek. Druháci si v Bílině otevřeli střelnici, když domácí borce téměř nepustili do hry.
 
vstupenky
Slovan TV
Podobné články
V tento den před lety
Facebook

 
Aktuálně na webu

První body jsou na světě, Slovan obral Jestřáby z Prostějova

Prostějov - V rámci třetího kola Chance ligy odcestoval Slovan do vzdáleného Prostějova. Ústečtí se... Celý článek

Druhý vítězný zápas v řadě, juniorka zdolala i Kralupy

Ú s t í n/L. - V rámci třetího kola Ligy juniorů přivítala ústecká juniorka na svém ledě soupeře z... Celý článek

První domácí utkání sezony okořenil nový maskot Viktor, státní hymna

Ústí nad Labem - První domácí utkání Slovanu v novém ročníku Chance ligy 2021/2022 se neslo ve... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv