Chance Liga: HC Slovan Ústí nad Labem - HC Dukla Jihlava 0:4 | Informace pro diváky: Aktuální pravidla pro vstup na zápasy
Zápas vyšel podle našich představ, byl Sklenička spokojený
20.08.2008 | Vít Čepický

Zápas vyšel podle našich představ, byl Sklenička spokojený

Ú s t í n/L. - Velmi vydařené představení bylo v úterý na programu ve Zlatopramen aréně. Poslední utkání Tipsport Hockey Cupu zvládli Lvi výborně a porazili extraligové Kladno jasným výsledkem 5:0. Nemalý podíl na tom měl i urostlý útočník Zbyněk Sklenička, který pokořil brankáře Orcta hned dvakrát. "Byl jsem ve správnou dobu na správném místě," byl ohledně své první branky skromný.

Zbyňku, jak hodnotíte dnešní podvečer?
Zápas nám vyšel podle našich představ, mohlo to být ale samozřejmě ještě lepší. Zejména v obraně, na kterou jsme se soustřeďovali. Góly jsme ale nedostávali a jen je dávali, nebylo to špatné.

Vám se podařilo vstřelit dvě branky, mohl byste se k nim vrátit?
Při první brance jsem byl ve správnou dobu na správném místě, snad tam Ory (Zdeněk Orct, pozn. red.) vyjel za bránu, puk nezachytil a ten se od někoho odrazil ke mně. Stačilo si ho pak stáhnout a vystřelit do prázdné brány.

Týmu se celkově dařilo prosazovat v přesilovkách, cvičili jste je na tréninku nějak více?
Poslední dny jsme se na ně opravdu zaměřovali, nacvičovali jsme to, ovšem shodou okolností jsme to ani nestihli založit a už jsme dali gól. Ani jsme se k tomu, co máme v přesilovce sehrát, nedostali.

Vraťme se ještě k zápasu v Litvínově, jak zápas probíhal?
My jsme se dostali až do dvougólového vedení, pak už jsme bránili. Litvínov ale začal hrát lépe, vyrovnal. Se štěstím jsme pak vyhráli po brejku v prodloužení.

Právě z Litvínova jste do týmu Lvů přišel, jaké jste měl ze zápasu pocity?
Byl jsem z toho trochu nervózní, čtyři nebo pět let jsem tam hrál a teď jsme tam přijeli jako soupeři. Mám tam spoustu kamarádů, ale hokej mě zanesl do Ústí. Jsem rád, že jsem si mohl vyzkoušet hru proti nim.

Obligátní otázka na závěr, jak vidíte ústecké cíle v nadcházející sezoně?
Samozřejmě dojít co nejdál, to je jasné. Jak v Play off, tak se třeba i nakonec dostat do baráže o extraligu. To by bylo hezké.

Děkuji za rozhovor.

 
vstupenky
Slovan TV
Související články
V tento den před lety
Facebook

 
Aktuálně na webu

PREVIEW: V sobotu narazíme na Vsetín

Ú s t í n/L. - Po další domácí porážce čeká Slovan hodně nepříjemný soupeř, a to přesně VHK ROBE... Celý článek

Do Slovanu přichází brankář Šimon Zajíček

Do ústeckého Slovanu přichází na střídavé starty mladý talentovaný brankář Šimon Zajíček z HC Verva... Celý článek

Petr Přindiš: Nepovedl se nám vstup do utkání

Ú s t í n/L. - V posledním odehraném duelu jsme hostili Duklu Jihlavu, které jsme bohužel... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv