V HOCKEY SHOPU dochází k výprodeji zásob za nákupní ceny. Akce platí do vyprodání. HOCKEY SHOP naleznete na adrese: Masarykova 183/701 a můžete ho navštívit v úterý a čtvrtek od 14.hod do 17.hod.

¨

Sdílet článek na sociálních sítích

Nejnovější články

  • Ústí nad Labem - Na trenérské lavici Slovanu bude po boku Jana Čalouna v druholigové sezoně 2022/2023 také druhý ústecký patriot a odchovanec ústeckého hokeje Martin Štěpánek. Mistr světa z Petrohradu je s ústeckým klubem dlouhodobě spjatý a do této doby trénoval převážně mládež ústeckého Slovanu. Co říká nový trenér A-týmu před novou sezonou, se můžete dočíst v našem rozhovoru.

  • Ústí n/L. - Jednou z ohlášených posil Slovanu před novou sezónou je již známý Kale Costa. Mladý australský hokejista začínal s hokejem právě v ústeckém Slovanu, minulý ročník odehrál převážně v dresu juniorky Pardubic. Jan Čaloun si ho jako nový trenér A-týmu vybral do svého výběru a my Vám s Kalem přinášíme předsezónní rozhovor.

  • Ústí nad Labem - Je to něco málo přes dva roky, co Jaroslav Roubík a Martin Volke sehráli parádní exhibici k ukončení svých profesionálních kariér. Nyní se však oba ústečtí srdcaři vrací na led, aby vrátili ústecký hokej, tam, kam patří. Jaroslav Roubík toho dokázal v hokeji mnohé, zlomil několik rekordů, nicméně jeho velkou motivací je společně s fanoušky právě vytáhnout Slovan opět nahoru. Co dále prozradila po oznámení návratu na led legendární jedenačtyřicítka se můžete dočíst v následujícím rozhovoru.

Youtube kanál

Sestřih: Slovan vs. Šumperk, 17. 3. 2022

Hlavní partneři

Významní partneři

Partneři mládeže