Ústečtí hokejisté mají za sebou další zápas. V domácím prostředí hostili Kolín, který si vypracoval dvoubrankový náskok. Ze začátku druhé třetiny se Slovanu podařilo snížit, po přihrávce Davida Tůmy se prosadil Martin Tůma. Právě David Tůma se vrací k utkání proti Kolínu. „Bod z domácího zápasu je pro nás málo," dodal smutně.

Slovanu se příliš nepovedla první třetina, v čem byl soupeř lepší?
Hlavní problém byl v tom, že jsme neproměnili šance, které jsme si vypracovali. Kdybychom vstřelili góly, mohla první třetina vypadat jinak. Tato třetina se nám nepovedla.

Nahrával jste na první gól Slovanu. Mohl byste situaci popsat?
Akce začala už v našem pásmu hned po vhazování. Šli jsme do protiútoku. Podařilo se mi vystřelit přes obránce a Martin Tůma puk ještě tečoval.

Smazali jste dvoubrankovou ztrátu, nakonec ze zápasu máte bod...
Bod z domácího zápasu je pro nás málo. Celou sezonu nás trápí, že se nám doma nedaří. Rádi bychom to změnili. Snad to brzo prolomíme a budeme více bodovat i v domácím prostředí.

Jak byste okomentoval výkon brankáře Cikánka?
Musím říci, že Cigi chytal parádně a znovu nás v tomto zápase hodně podržel.

Zítra jedete do Šumperka. Co od zápasu očekáváte?
Víme, že nás čeká další těžký soupeř. Věříme tomu, že na ledě soupeře budeme bodovat. Chceme odevzdat co nejlepší výkon.

Sdílet článek na sociálních sítích

Nejnovější články

  • Po vzájemné dohodě obou klubů přivítá ústecký Slovan na domácím ledě AZ Havířov v náhradním termínu, a to tuto sobotu 22.1. od 16.hod.

  • HC Slovan Ústí nad Labem je od dnešního dne 14.1. do 19.1. v karanténě. Klub tedy odkládá veškerý program do ukončení karantény. Zápasy v Prostějově a s Havířovem se odehrají v nejbližších možných termínech.

  • V HOCKEY SHOPU dochází k výprodeji zásob za nákupní ceny. Akce platí do vyprodání. HOCKEY SHOP naleznete na adrese: Masarykova 183/701 a můžete ho navštívit v úterý a čtvrtek od 14.hod do 17.hod.

Hlavní partneři

Významní partneři

Partneři mládeže