Ú s t í n/L. - V posledním odehraném duelu jsme hostili Duklu Jihlavu, které jsme bohužel nedokázali vstřelit branku a prohráli jsme 0:4.

Jak byste zhodnotil utkání s Jihlavou?

Bohužel utkání se mi nehodnotí vůbec dobře. Byli jsme si vědomi, že už doma potřebujeme vyhrát, měli jsme to všichni v hlavách, ale opět se nám nepovedl vstup do utkání, což bylo klíčové pro celý vývoj zápasu.

První třetina nakonec byla zlomová, která rozhodla o prohře.

Nikdo nejde na led s tím, že chce prohrát nebo dostat gól. Věděli jsme, že Jihlava je silný soupeř. Chtěli jsme získat konečně body před domácím publikem, bohužel to nedopadlo.

Nepodařilo se vstřelit branku, i když proti Kadani už to tam padalo, kde byl problém?

Nevstřelili jsme opět branku, to je z mého pohledu kámen úrazu. Nemůžeme pomýšlet na lepší výsledky, když nebudeme dávat góly. Myslím si, že v této soutěži je těžké chodit do zápasů s tím, že chceme vyhrát na jeden nebo dva góly. Tým, který se v Ústí poskládal, má stoprocentně navíc, než co teď předvádíme. Když budu při zemi, tak tenhle tým má určitě na to se pohybovat na hranici 10. – 12. místa. Je to můj osobní názor.

Jaký byl měl být recept na nadcházející zápasy, abychom se dostali zpět na vítěznou vlnu?

Recept je jednoduchý, potřebujeme méně gólů dostávat a více gólů dávat. Věřím, že to zlomíme a budeme hrát hokej na který tento tým rozhodně má. Máme to ve svých rukách a musí se to zlomit tvrdou prací. Potřebujeme větší bojovnost, dravost, být na ledě nepříjemní. Musíme zlepšit pohyb, být důraznější v předbrankovém prostoru, jak u nás, ale stejně tak u soupeře. Věřím, že zabojujeme a letošní sezóna dopadne dobře.

Sdílet článek na sociálních sítích

Nejnovější články

  • Š u m p e r k - V posledních čtyřech zápasech žlutomodrý celek dokázal vždy bodovat. Dnes změřil síly se Šumperkem, se kterým od začátku držel krok a podařilo se mu dvakrát srovnat nepříznivé skóre, když se o to postaral Ondřej Bláha, ale to bylo vše, na co se Slovan v utkání zmohl.

  • Ústečtí hokejisté mají za sebou další zápas. V domácím prostředí hostili Kolín, který si vypracoval dvoubrankový náskok. Ze začátku druhé třetiny se Slovanu podařilo snížit, po přihrávce Davida Tůmy se prosadil Martin Tůma. Právě David Tůma se vrací k utkání proti Kolínu. „Bod z domácího zápasu je pro nás málo," dodal smutně.

  • Na základě zpřísnění vládních opatření proti nemoci covid-19 se mění podmínky vstupu na zimní stadión. Fanoušci, kteří budou chtít navštívit utkání Chance ligy a podpořit ústecký Slovan musí splnit hned několik pravidel. Nově se dostane na utkání maximálně 1000 lidí, permanentkáři mají přednostní právo vstupu.

Youtube kanál

Sestřih: Benátky vs. Slovan, 27. 11. 2021

Hlavní partneři

Významní partneři

Partneři mládeže