Ú s t í n/L. - V posledním odehraném duelu jsme hostili Duklu Jihlavu, které jsme bohužel nedokázali vstřelit branku a prohráli jsme 0:4.

Jak byste zhodnotil utkání s Jihlavou?

Bohužel utkání se mi nehodnotí vůbec dobře. Byli jsme si vědomi, že už doma potřebujeme vyhrát, měli jsme to všichni v hlavách, ale opět se nám nepovedl vstup do utkání, což bylo klíčové pro celý vývoj zápasu.

První třetina nakonec byla zlomová, která rozhodla o prohře.

Nikdo nejde na led s tím, že chce prohrát nebo dostat gól. Věděli jsme, že Jihlava je silný soupeř. Chtěli jsme získat konečně body před domácím publikem, bohužel to nedopadlo.

Nepodařilo se vstřelit branku, i když proti Kadani už to tam padalo, kde byl problém?

Nevstřelili jsme opět branku, to je z mého pohledu kámen úrazu. Nemůžeme pomýšlet na lepší výsledky, když nebudeme dávat góly. Myslím si, že v této soutěži je těžké chodit do zápasů s tím, že chceme vyhrát na jeden nebo dva góly. Tým, který se v Ústí poskládal, má stoprocentně navíc, než co teď předvádíme. Když budu při zemi, tak tenhle tým má určitě na to se pohybovat na hranici 10. – 12. místa. Je to můj osobní názor.

Jaký byl měl být recept na nadcházející zápasy, abychom se dostali zpět na vítěznou vlnu?

Recept je jednoduchý, potřebujeme méně gólů dostávat a více gólů dávat. Věřím, že to zlomíme a budeme hrát hokej na který tento tým rozhodně má. Máme to ve svých rukách a musí se to zlomit tvrdou prací. Potřebujeme větší bojovnost, dravost, být na ledě nepříjemní. Musíme zlepšit pohyb, být důraznější v předbrankovém prostoru, jak u nás, ale stejně tak u soupeře. Věřím, že zabojujeme a letošní sezóna dopadne dobře.

Sdílet článek na sociálních sítích

Nejnovější články

  • Cheb - K prvnímu přípravnému utkání vyrazili hokejisté Slovanu na západ Čech do Chebu. V sestavě chyběly všechny nejzvučnější tváře ústeckého kádru, ty se v zápasech objeví až v pozdější fázi přípravy. Za Slovan se dokázali prosadit Damašek a Kordule, dva zásahy ovšem na Cheb nestačily a Ústí tak z tohoto zápasu odchází jako poražený tým. Na první zápas přípravy dorazilo i pár fanoušků Slovanu, tímto jim za podporu děkujeme. V úterý 16.8.2022 od 18:00 nás čeká první domácí přípravný zápas proti Pirátům Chomutov.

  • Jsi chlapec nebo dívka? Baví tě lední hokej a chceš se stát jeho součástí? Nyní máš jedinečnou šanci rozšířit řady rozhodčích ledního hokeje a s každým zápasem prožívat nezapomenutelné zážitky. Český hokej ve spolupráci s krajskými pracovišti pořádá nábory pro rozhodčí, kteří mají zájem řídit utkání přímo na ledě nebo kteří chtějí doplnit týmy v boxu rozhodčích (zapisovatel, časoměřič, hlasatel a podobně).

  • Ústí nad Labem - V minulém týdnu proběhlo v Ústí nad Labem úspěšně již sedmé Hokejové soustředění mládeže. Mezi trenéry nemohl chybět také Václav Drahorád. Aktuálně hlavní trenér mládeže Slovanu, zároveň trenér základny.

Youtube kanál

Sestřih: Slovan vs. Šumperk, 17. 3. 2022

Hlavní partneři

Významní partneři

Partneři mládeže