Ú s t í n/L. - Starší žáci HC Slovan Ústí nad Labem se stali vítězem turnaje, který se konal v sobotu 28.8.2021 na zimním stadiónu v Ústí nad Labem. Postupně si tým, který v této sezóně vede Lukáš Zahradník a Michal Kváš poradil s ESC Dresden a to poměrem 10:1, dále vyhrál nad Hvězdou Praha 8:3 a v posledním zápase porazil 10:2 PZ Kladno. Nejlepším hráčem týmu domácích byl vyhlášen Jan Kurnat. Nejlepším obráncem turnaje byl vyhlášen Jakub Konopásek a nejlepším střelcem turnaje Michal Kváš.

"Hráčům bychom chtěli poděkovat za předvedené výkony. Byla to pro náš tým dobrá příprava do sezóny. V zápasech jsme kluky mohli i prostřídat na různých postech a zkusit si spoustu různých variant. Teď už se budeme soustředit na sezónu, kdy naším cílem je postup z ústecké skupiny a případná možnost se porovnat s nejlepšími celky v republice," sdělil Lukáš Zahradník

Sdílet článek na sociálních sítích

Nejnovější články

  • Cheb - K prvnímu přípravnému utkání vyrazili hokejisté Slovanu na západ Čech do Chebu. V sestavě chyběly všechny nejzvučnější tváře ústeckého kádru, ty se v zápasech objeví až v pozdější fázi přípravy. Za Slovan se dokázali prosadit Damašek a Kordule, dva zásahy ovšem na Cheb nestačily a Ústí tak z tohoto zápasu odchází jako poražený tým. Na první zápas přípravy dorazilo i pár fanoušků Slovanu, tímto jim za podporu děkujeme. V úterý 16.8.2022 od 18:00 nás čeká první domácí přípravný zápas proti Pirátům Chomutov.

  • Jsi chlapec nebo dívka? Baví tě lední hokej a chceš se stát jeho součástí? Nyní máš jedinečnou šanci rozšířit řady rozhodčích ledního hokeje a s každým zápasem prožívat nezapomenutelné zážitky. Český hokej ve spolupráci s krajskými pracovišti pořádá nábory pro rozhodčí, kteří mají zájem řídit utkání přímo na ledě nebo kteří chtějí doplnit týmy v boxu rozhodčích (zapisovatel, časoměřič, hlasatel a podobně).

  • Ústí nad Labem - V minulém týdnu proběhlo v Ústí nad Labem úspěšně již sedmé Hokejové soustředění mládeže. Mezi trenéry nemohl chybět také Václav Drahorád. Aktuálně hlavní trenér mládeže Slovanu, zároveň trenér základny.

Youtube kanál

Sestřih: Slovan vs. Šumperk, 17. 3. 2022

Hlavní partneři

Významní partneři

Partneři mládeže