Během víkendu 14. a 15. srpna se v Ústí nad Labem odehrál tradiční mládežnický turnaj Kropáčkům Memoriál. Kromě Slovanu se turnaje účastnily Teplice, Litvínov, Louny, Hvězda Praha a Litoměřice.

V základní části turnaje obsadilo Ústí nad Labem třetí pozici. Z pěti zápasů získalo 10 bodů a skóre mělo 21:13.

Výsledky Slovanu v základní části Memoriálu

Ústí - Teplice 5:0
Ústí - Litvínov 5:2
Ústí - Louny 6:7 po náj.
Ústí - Hvězda Praha 0:3
Ústí - Litoměřice 5:2

Sdílet článek na sociálních sítích

Nejnovější články

  • Š u m p e r k - V posledních čtyřech zápasech žlutomodrý celek dokázal vždy bodovat. Dnes změřil síly se Šumperkem, se kterým od začátku držel krok a podařilo se mu dvakrát srovnat nepříznivé skóre, když se o to postaral Ondřej Bláha, ale to bylo vše, na co se Slovan v utkání zmohl.

  • Ústečtí hokejisté mají za sebou další zápas. V domácím prostředí hostili Kolín, který si vypracoval dvoubrankový náskok. Ze začátku druhé třetiny se Slovanu podařilo snížit, po přihrávce Davida Tůmy se prosadil Martin Tůma. Právě David Tůma se vrací k utkání proti Kolínu. „Bod z domácího zápasu je pro nás málo," dodal smutně.

  • Na základě zpřísnění vládních opatření proti nemoci covid-19 se mění podmínky vstupu na zimní stadión. Fanoušci, kteří budou chtít navštívit utkání Chance ligy a podpořit ústecký Slovan musí splnit hned několik pravidel. Nově se dostane na utkání maximálně 1000 lidí, permanentkáři mají přednostní právo vstupu.

Youtube kanál

Sestřih: Benátky vs. Slovan, 27. 11. 2021

Hlavní partneři

Významní partneři

Partneři mládeže