Ú s t í n/L. - Ústecký Slovan má za sebou úspěšnou sezónu 2020/2021, kdy se probojoval do předkola play-off. Fanoušci nemohli být na tribunách z důvodu koronaviru COVID-19 a následných vládních opatřeních. Všechny nás velmi mrzí, že jste nemohli fyzicky sdílet tento letošní úspěch. Poděkování patří především Vám všem, kteří jste si na sezonu pořídili permanentní vstupenku.

Hráči Slovanu vnímali a cenili si Vaší morální podpory během celé sezony. V letošní sezóně můžete opět Slovan podpořit a připojit se tak k našim partnerům, kteří i v této nelehké sezóně náš klub podporovaly. Velice si vážíme Vaší podpory a proto Slovan pro permanentkáře ze sezóny 2020/2021, kteří zakoupili permici, připravil tyto bonusy:

  • zvýhodněnou cenu permanentní vstupenky pro sezónu 2021/2022
  • možnost zakoupení nového originál zápasového dresu pro sezónu 2021/2022 s 50% slevou 
  • vstup zdarma na předsezónní přátelská utkání
  • certifikát „Moje srdce bije pro Slovan“

V případě dotazů nás kontaktujte na emailu jiri.pelc@slovanusti.cz. Bez předložení permanentní vstupenky ze sezóny 2020/2021 nebudou výše uvedené bonusy uznány. Dres je možné objednat ve fanshopu během domácích utkání HC Slovan. Certifikáty si budete moci vyzvednout na pokladnách zimního stadiónu během domácích utkání HC Slovan o první přestávce. 

Sdílet článek na sociálních sítích

Nejnovější články

  • Cheb - K prvnímu přípravnému utkání vyrazili hokejisté Slovanu na západ Čech do Chebu. V sestavě chyběly všechny nejzvučnější tváře ústeckého kádru, ty se v zápasech objeví až v pozdější fázi přípravy. Za Slovan se dokázali prosadit Damašek a Kordule, dva zásahy ovšem na Cheb nestačily a Ústí tak z tohoto zápasu odchází jako poražený tým. Na první zápas přípravy dorazilo i pár fanoušků Slovanu, tímto jim za podporu děkujeme. V úterý 16.8.2022 od 18:00 nás čeká první domácí přípravný zápas proti Pirátům Chomutov.

  • Jsi chlapec nebo dívka? Baví tě lední hokej a chceš se stát jeho součástí? Nyní máš jedinečnou šanci rozšířit řady rozhodčích ledního hokeje a s každým zápasem prožívat nezapomenutelné zážitky. Český hokej ve spolupráci s krajskými pracovišti pořádá nábory pro rozhodčí, kteří mají zájem řídit utkání přímo na ledě nebo kteří chtějí doplnit týmy v boxu rozhodčích (zapisovatel, časoměřič, hlasatel a podobně).

  • Ústí nad Labem - V minulém týdnu proběhlo v Ústí nad Labem úspěšně již sedmé Hokejové soustředění mládeže. Mezi trenéry nemohl chybět také Václav Drahorád. Aktuálně hlavní trenér mládeže Slovanu, zároveň trenér základny.

Youtube kanál

Sestřih: Slovan vs. Šumperk, 17. 3. 2022

Hlavní partneři

Významní partneři

Partneři mládeže