Ú s t í n/L. - Mládež hokejistů HC Slovan Ústí nad Labem již měsíc trénuje a připravuje se na novou sezónu 2021/2022.

Letošní přípravné období je pro mládež Slovanu specifické. Pro mládež Slovanu je zpestřením i příprava na ledové ploše na rozdíl od předchozích letních příprav. Vzhledem k plánované instalaci nového osvětlení na zimním stadiónu v Ústí nad Labem se naše mládež připravuje v Děčíně a v Teplicích, kde jsme našli dobré zázemí. „Jsem velice rád, že nám vedení Děčína a Teplic vyšlo vstříc a tato spolupráce skvěle funguje. Na ledě trénujeme 2x - 3x v týdnu,“ uvedl šéftrenér mládeže Michal Kváš. 

"Velice nás také těší, že nám v těchto dnech přibývají děti do naší základny. Jenom kvalitní nábor a vedení dětí v tréninku je budoucnost ústeckého hokeje," sdělil Michal Kváš. Nábor do základny probíhá celoročně a na všechny Vaše otázky rádi odpovíme na telefonu našich trenérů.

 Michal Kváš 777 158 233 nebo Václav Drahorád 725 093 129.

Sdílet článek na sociálních sítích

Nejnovější články

  • Trenéři základny si pro naše nejmenší děti připravili překvapení v podobě návštěvy maskota Viktora, společně s Mikulášem, čertem a anděly. Všechny děti si domů odnesly drobné dárky. "Myslím, že se trénink s překvapením vydařil a děti měly krásný zážitek", sdělil redakci Václav Drahorád, hlavní trenér základny.

  • Š u m p e r k - V posledních čtyřech zápasech žlutomodrý celek dokázal vždy bodovat. Dnes změřil síly se Šumperkem, se kterým od začátku držel krok a podařilo se mu dvakrát srovnat nepříznivé skóre, když se o to postaral Ondřej Bláha, ale to bylo vše, na co se Slovan v utkání zmohl.

  • Ústečtí hokejisté mají za sebou další zápas. V domácím prostředí hostili Kolín, který si vypracoval dvoubrankový náskok. Ze začátku druhé třetiny se Slovanu podařilo snížit, po přihrávce Davida Tůmy se prosadil Martin Tůma. Právě David Tůma se vrací k utkání proti Kolínu. „Bod z domácího zápasu je pro nás málo," dodal smutně.

Youtube kanál

Sestřih: Benátky vs. Slovan, 27. 11. 2021

Hlavní partneři

Významní partneři

Partneři mládeže