Ú s t í n/L. - Vedení klubu prodloužilo smlouvu Jiřímu Severovi, který za žlutomodré barvy přidá čtvrtou sezonu v řadě. V minulém ročníku si tento čtyřiadvacetiletý útočník připsal třicet kanadských bodů a byl jedním z hlavních opor Slovanu.

Ve Slovanu budete působit i v další sezoně. Těšíte se?
Samozřejmě, že ano, ovšem když jsem dostal informaci od bývalého vedení, že Slovan asi soutěž nepřihlásí, byla to pro mě velice těžké, protože jsem byl ve Slovanu vždy spokojený. Měl jsem i jiné nabídky, ale jakmile mi zavolalo nové vedení Slovanu, ani na minutu jsem neváhal.

Dlouho se nevědělo, jaká soutěž se bude v Ústí nad Labem hrát, jste rád, že se nakonec podařilo zachovat Chance ligu?
Určitě jsem velice rád, protože si myslím, že do Ústí nad Labem první liga minimálně patří. Je to tradiční hokejový klub první ligy.

Jak těžké podle Vás bude posunout se do vyšších pater tabulky?
Zatím nemám informace, jak bude nový kádr pro sezónu 2020/2021 vypadat, ale věřím lidem, kteří mě oslovili, že se pokusí postavit konkurenceschopný tým, abychom našim divákům dělali větší radost než v minulém ročníku. Jsem si vědom, že to bude těžká práce, ale už se do Ústí nad Labem moc těším.

Jak se individuálně připravujete na nadcházející sezonu, která bude jistě zajímavá?
Myslím si, že společná příprava je určitě lepší nicméně v současné době Slovan teprve buduje kádr, tudíž se prozatím připravuji individuálně s kondičními trenéry bratry Sajlery. Mám od nich tréninkový plán na doma, jsem už čtyři týdny v plné přípravě.

Sdílet článek na sociálních sítích

Nejnovější články

  • Hronov - Slovan zajížděl do vzdáleného Hronova odčinit neúspěch z posledního domácího utkání s Klatovy. Dvě třetiny panovalo nerozhodné skóre, ve třetím dějství ovšem rozjeli ústečtí hokejisté svůj gólostroj a nakonec zvitězili vcelku pohodlně 6:1. Hattrick zapsal Martin Berčík. O další branky se postarali Vodička, Trefný a Prošek.

  • Ústí nad Labem – Slovan nastoupil ke čtvrtému zápasu proti týmu SHC Klatovy, s kterými padl 1:4 a zapsal první porážku v sezoně. Slovan doplatil zejména na produktivitu. Kde hledal neúspěchy střelec jediné branky Lukáš Kučera, a co je potřeba zlepšit do dalších zápasů? To si můžete přečíst v pozápasovém rozhovoru.

  • Ú s t í n/L. - Po třech vítězných utkáních přišlo vystřízlivění. Slovan na domácím ledě hostil soupeře z Klatov, kterému podlehl 1:4. Jedinou branku Ústí zapsal Kučera pohotovou smečí vysokého kotouče. Další utkání sehrají ústečtí ve středu na ledě Hronova.

Hlavní partneři

Významní partneři

Partneři mládeže