CHA Liga: HC Slovan Ústí nad Labem - HC ZUBR Přerov 18.9.2019 18.00 | ELJ: HC Kobra Praha - HC Slovan Ústí nad Labem 20. 9. 2019 18:45 hod.
Starší dorost prohrával s Drážďany 0:4, Slovan v poslední minutě stanovil remízu
23.08.2016 | Jan Prošek

Mládežnické hokejové kluby Ústí nad Labem a Drážďan spolu dříve za finanční podpory Evropské Unie výrazně spolupracovali. V rámci pokračující spolupráce se starší dorostenci obou celků střetli znovu. Drážďany se dostaly do vedení 4:0. Slovan dokázal vyrovnat, v posledních dvanácti minutách vstřelil čtyři branky.

Zimní stadion Ústí nad Labem
0. kolo
pátek 19. 8. 2016
4:4
(0:1, 0:3, 4:0)

Branky a nahrávky: 48. Stuchlý (Batryn, Machulda), 52. Veselý (Dörner), 58. Tolkačev (Stuchlý), 60. Gottfried (Dörner, Štěpánek) – 16. Augustin (Mebius), 29. Uhlig (Augustin), 36. Bottcher (Kleinhachter), 38. Mebius (Uhlig). Vyloučení: 3:4. Bez využití. Diváci: 50. Průběh utkání: 0:4, 4:4.