Ú s t í n/L. - K dalšímu zápasu nastoupili žáci šesté třídy. Na svém ledě hostili tým Sparty. Ústí bylo od samého začátku horším týmem, a tak prohrálo. Na výsledku měl velkou zásluhu hostující Viktor Kasanda, který vstřelil tři branky.
so 27. 10. 2012, Zlatopramen Arena
HC Sparta Praha
2:8 0:2, 1:4, 1:2

Branky a nahrávky: 30. Jouza (Tůma, Kadlec), 53. Jouza (Magasanik) – 5. Simon (Hes A.), 19. Kapoun (Kaňka, Šubert), 26. Šubert (Kaňka), 28. Hes V., 33. Kasanda (Kostrhún), 36. Kasanda (Hes V., Kostrhún), 55. Hes V. (Kasanda), 60. Kasanda (Kostrhún). Rozhodčí: Místecký - Loskot, Řežábek. Vyloučení: 7:3. Využití: 3:1. V oslabení: 1:0. Diváci: 55. Střely na branku: . Průběh utkání:0:2, 1:2, 1:7, 2:7, 2:8.

Ústecký Slovan s.r.o.: Volke, od 31. Grunt – Polata, Tůma, Kadlec, Bláha, Harkabus, Panchártek, Gašpar, Janoušek, Kubata, Magasanik, Havlík, Jouza, Šindelář

HC Sparta Praha: Černý od 31. Bárka – Hes A., Klíma, Čermák, Končel, Vandírek, Bureš, Kasanda, Hes V., Kostrhún, Malý, Šubert, Kapoun, Krchňák, Simon, Kaňka