Chance Liga: HC Dukla Jihlava - HC Slovan Ústí nad Labem 5:1
Mladší dorost v Letňanech propadl v produktivitě
24.01.2010 | Miroslav Janíček

Mladší dorost v Letňanech propadl v produktivitě

P r a h a - Jako Jánošíci si musí poslední dobou připad mladší dorostenci Ústeckých Lvů. Zatímco dokázali obrat o body nejlepší týmy extraligy, těm z chvostu tabulky je poměrně často odevzdávají. Nejinak tomu bylo na ledě předposledních Letňan, kde selhali v koncovce. Z 28 střel vypálených mezi tři tyče prošla do sítě pouze jediná.

26. kolo
neděle 24. 1. 2010
2:1
(1:0, 1:0, 0:1)
 

Branky a nahrávky: 9. Vencovský, 39. Kaplan (Novotný) - 49. Vykouk (Patzelt). Rozhodčí: Patočka - Křivák, Juskanin. Vyloučení: 9:7, navíc Chvátal 10 min. [NESP] a Morávek (oba LET) TS [PPN]. Využití: 1:1. Střely na branku: 22:28. Průběh utkání: 2:0, 2:1.

Letňany: Káninský - Šír, Uhlíř, Novotný, Morávek, Rulf, Vencovský - Novák, Krátoška, Litera, Procházka, Kaplan, Vrána, Neuman, Chvátal, Homolka, Janoušek, Minčev.

Ústí nad Labem: Kovář - Vaněk, Chládek, Šimanovský, Chmel, Zdvořáček - Hajn, Strnad, Řídel, Procházka, Jindřich, Vykouk, Vrba, Patzelt, Sýkora, Janák, Faktor, Poláček.

Komentář

V první, poměrně vyrovnané třetině, se ujali vedení hokejisté Letňan, když se štěstím skóroval od modré Vencovský. Od druhé třetiny hosté zlepšili pohyb a zdálo se, že je jen otázkou času, kdy se gólově prosadí. Šancí měli mnoho, bohužel pro ně žádnou nedokázali dotáhnout do úspěšného konce. Když už se jim to podařilo, nemohla být branka pro posunutou konstrukci uznána. V samotném závěru druhé třetiny odskočili domácí na rozdíl dvou branek, když se v přesilovce trefil Kaplan.

Ústečtí hokejisté ve třetí třetině ještě přidali a ve 49. minutě se jim v přesilovce při závaru před Káninským podařilo snížit. Úspěšným střelcem byl Vykouk. Minutu nato mohlo být srovnáno, když po faulu na unikajícího útočníka nařídil rozhodčí trestné střílení. K jeho exekuci se rozjel Patzelt, ale trefil pouze spojnici tyček domácí branky. I přes závěrečný nápor umocněný hrou bez brankáře už žádná branka nepadla, a tak odjížděli ústečtí hokejisté z Letňan s prázdnou.

Statistiky hráčů
Související články
V tento den před lety

 
Aktuálně na webu

6. třída: Šesťáci odjíždí z Bíliny se třemi body

Bílina - v rámci třetího kola vyrazila šestá třída Slovanu na led Bíliny. V druhé třetině se Ústí... Celý článek

Nábor malých hokejistů - přijď zkusit hokejový trénink

Ú s t í n/L. - Dne 24.9.2020 od 15:30 hodin se bude konat nábor malých hokejistů na zimním stadionu... Celý článek

6. třída: Šesťáci podlehli Lounům na domácím ledě

Ú s t í n/L. - v rámci druhého kola odehrála šestá třída Slovanu utkání na domácím ledě proti celku... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv