CHA přát. HC Slovan Ústí nad Labem - HC Benátky nad Jizerou 7:4 | ELJ přát.: HC Hvězda Praha - HC Slovan Ústí nad Labem 23. 8. 2019 od 16 hod.
Mladší dorost v Kadani s Piráty vyhrál 6:0 a domů si veze tři body
14.12.2014 | Tereza Košťálová

Kadaň - 19. kolo ELIOD ligy mladšího dorostu mezi týmy Piráty Chomutov "B" a Slovanem Ústí nad Labem dopadlo lépe pro hokejisty ze severu. Slovanu se podařilo vyhrát 6:0, a to hlavně díky skvělému brankáři Jakubovi Volkovi, který vychytal nulu.

Zimní stadion Kadaň
19.
neděle 14. 12. 2014, 12:30 h
0:6
(0:3, 0:1, 0:2)

Branky a nahrávky: 2. Janoušek (Chmela), 9. Harkabus (Dörner, Gottfried), 19. Veselý (Chmela, Klepáček), 35. Klepáček (Veselý, Štěpánek), 41. Dörner (Klepáček, Veselý), 58. Klepáček (Dörner, Veselý). Rozhodčí: Loefner – Hrubý, Štěpanovský. Vyloučení: 8:5, navíc Brandner (CH2) 10 OT [SEK]. Využití: 0:3. Diváci: 30. Střely na branku: 22:55 (3:13, 9:26, 10:16). Průběh utkání: 0:6.

Chomutov B: Šantora (od 20. Šebek) – Kolářová, Kozelnický, Pidych – Bláha, Hájek, Georgiev – Kunc, Hradecký, Brandner – Sommer, Nemček, Zrnová. Trenéři: Roland Wágner, Daniel Karbula.

Ústí nad Labem: Volke – Štěpánek ml., Stuchlý, Chmela, Vidlička – Dörner, Klepáček, Veselý – Batryn, Harkabus, Gottfried – Patera, Janoušek, Šindelář. Trenéři: Jan Čaloun, Jiří Sochor.