PŘÍP: SK Kadaň - HC Slovan Ústí nad Labem 3:1
Mladší dorost prohrál počtvrté v řadě
30.10.2011 | Lucie Mužíková, Miroslav Janíček

Mladší dorost prohrál počtvrté v řadě

P l z e ň - Po debaklech z posledních dvou zápasů si mladší dorostenci nenapravili reputaci ani v 11. kole ELIOD extraligy na ledě Plzně. Indiáni po domácí prohře s Chomutovem nic neponechali náhodě a do utkání vstoupili raketově. Když v polovině 7. minuty svítil na ukazateli skóre stav 4:0, bylo prakticky po zápase a otázkou byla pouze výše skóre. Ústečtí hokejisté mají z posledních tří zápasů šokující skóre 2:23 a boj o udržení v soutěži nabývá čím dále aktuálnější podoby.

11. kolo
neděle 30. 10. 2011, 13:30 h
8:0
(5:0, 0:0, 3:0)
 

Branky a nahrávky: 2. Opava (Suchý), 4. Suchý (Švarc), 6. Krliš (Kaňák), 7. Suchý (Opava), 14. Beneš (Krliš), 41. Krliš, 45. Krliš (Vlček, Beneš), 51. Švarc (Kopta, Hůlka). Rozhodčí: Lika - Suchánek, Pořádek. Vyloučení: 3:6. Bez využití. Diváci: 42. Střely na branku: 66:17. Průběh utkání: 8:0.

Plzeň: Zeman - Hůlka, Kaňák, Muchka, Pokorný, Polívka, Starý, Tyr, Walter - Beneš, Hajšman, Jakubec, Kokoška, Kopta L., Krliš, Krystl, Martykán, Opava, Suchý, Vlček, Švarc.

Ústí nad Labem: Zvědělík (od 21. minuty Chmel) - Amirov, Balcar, Drha, Guman, Hucek, Hübsch, Kašek, Kelmar, Klement, Kopta O., Koval, Lander, Macek, Melichar, Navarra, Patyk, Tůma.

Komentář

Domácí indiáni měli proti Lvům rozhodně co napravovat. Stále ještě měli v paměti dva dny starou prohru na vlastním ledě, kdy vysoko podlehli Pirátům Chomutov. A tak se do nápravy dali velice rychle. Už po minutě a půl poprvé rozvlnil síťku za hostujícím gólmanem Patrik Opava. Na sklonku 4. minuty už to bylo o dvě branky, to se radoval Filip Suchý. O další minutu a půl se radoval Václav Krliš a o 68 vteřin pak podruhé v duelu (a podruhé v rozmezí 2 minut a 38 vteřin) Suchý. Oba týmy si pak vyměnily přesilové hry, které zůstaly nevyužity. Plzeňská letka pak přidala ještě jeden zásah, když skóre na pětibrankový odskok upravil Martin Beneš.

Ve druhé části gólové hody ustaly, aby pak v té třetí mohly vypuknout znovu naplno. 43 sekund po návratu z druhé přestávky se individuálně prosadil Krliš a stejný hráč pak o 4 minuty později zkompletoval hattrick. Skóre pak ještě upravil Švarc, který stanovil konečné skóre 8-0 pro domácí barvy. Zeman se tak raduje z vychytané nuly.

 
Aktuálně na webu

Mladá sestava Slovanu v Kadani výsledkově neuspěla

Kadaň - Druhé přípravné utkání, první na ledě soupeře, postavilo do cesty Slovanu Trhače z Kadaně.... Celý článek

V přípravě poprvé na led soupeře. Slovan míří do Kadaně

Ú s t í n/L. - Slovan vyjede poprvé v letošní sezoně na led soupeře. Prvním venkovním soupeřem měli... Celý článek

Před prvním zápasem za Slovan jsem byl nervózní, říká gólman Radek Haas

Ú s t í n/L. - Premiéru v ústeckém dresu prožil v přípravném zápase proti Kolínu Radek Haas.... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv