CHA Liga: HC Slovan Ústí nad Labem - HC Stadion Litoměřice 4:2 | ELJ: BK Havlíčkův Brod - HC Slovan Ústí nad Labem 6. 12. 2019 od 19:00 hod.
Mladší dorost prohrál počtvrté v řadě
30.10.2011 | Lucie Mužíková, Miroslav Janíček

Mladší dorost prohrál počtvrté v řadě

P l z e ň - Po debaklech z posledních dvou zápasů si mladší dorostenci nenapravili reputaci ani v 11. kole ELIOD extraligy na ledě Plzně. Indiáni po domácí prohře s Chomutovem nic neponechali náhodě a do utkání vstoupili raketově. Když v polovině 7. minuty svítil na ukazateli skóre stav 4:0, bylo prakticky po zápase a otázkou byla pouze výše skóre. Ústečtí hokejisté mají z posledních tří zápasů šokující skóre 2:23 a boj o udržení v soutěži nabývá čím dále aktuálnější podoby.

11. kolo
neděle 30. 10. 2011, 13:30 h
8:0
(5:0, 0:0, 3:0)
 

Branky a nahrávky: 2. Opava (Suchý), 4. Suchý (Švarc), 6. Krliš (Kaňák), 7. Suchý (Opava), 14. Beneš (Krliš), 41. Krliš, 45. Krliš (Vlček, Beneš), 51. Švarc (Kopta, Hůlka). Rozhodčí: Lika - Suchánek, Pořádek. Vyloučení: 3:6. Bez využití. Diváci: 42. Střely na branku: 66:17. Průběh utkání: 8:0.

Plzeň: Zeman - Hůlka, Kaňák, Muchka, Pokorný, Polívka, Starý, Tyr, Walter - Beneš, Hajšman, Jakubec, Kokoška, Kopta L., Krliš, Krystl, Martykán, Opava, Suchý, Vlček, Švarc.

Ústí nad Labem: Zvědělík (od 21. minuty Chmel) - Amirov, Balcar, Drha, Guman, Hucek, Hübsch, Kašek, Kelmar, Klement, Kopta O., Koval, Lander, Macek, Melichar, Navarra, Patyk, Tůma.

Komentář

Domácí indiáni měli proti Lvům rozhodně co napravovat. Stále ještě měli v paměti dva dny starou prohru na vlastním ledě, kdy vysoko podlehli Pirátům Chomutov. A tak se do nápravy dali velice rychle. Už po minutě a půl poprvé rozvlnil síťku za hostujícím gólmanem Patrik Opava. Na sklonku 4. minuty už to bylo o dvě branky, to se radoval Filip Suchý. O další minutu a půl se radoval Václav Krliš a o 68 vteřin pak podruhé v duelu (a podruhé v rozmezí 2 minut a 38 vteřin) Suchý. Oba týmy si pak vyměnily přesilové hry, které zůstaly nevyužity. Plzeňská letka pak přidala ještě jeden zásah, když skóre na pětibrankový odskok upravil Martin Beneš.

Ve druhé části gólové hody ustaly, aby pak v té třetí mohly vypuknout znovu naplno. 43 sekund po návratu z druhé přestávky se individuálně prosadil Krliš a stejný hráč pak o 4 minuty později zkompletoval hattrick. Skóre pak ještě upravil Švarc, který stanovil konečné skóre 8-0 pro domácí barvy. Zeman se tak raduje z vychytané nuly.

Statistiky hráčů
Související články
V tento den před lety

 
Aktuálně na webu

Aukce vánoční edice hraných dresů

Ú s t í n/L. - Ve čtvrtek 4. 12. 2019 jsme sehráli utkání s HC Stadion Litoměřice, kde ústečtí... Celý článek

V. Evan končí ve funkci sportovního jednatele a manažera

Ú s t í n/L. - Po vzájemné dohodě s vedením klubu končí k dnešnímu dni Vladimír Evan ve funkci... Celý článek

Začali jsme poslouchat trenérovy rozkazy, řekl po druhé výhře v řadě Jiří Severa

Ú s t í n/L. - Po výhře s Třebíčí slavil Slovan tříbodovou výhru také proti Litoměřicím. V závěru... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv