CHA Liga: HC Benátky nad Jizerou - HC Slovan Ústí nad Labem 7. 12. 2019 17:00 hod. | ELJ: BK Havlíčkův Brod - HC Slovan Ústí nad Labem 4:3 (3:3)
Martin Tůma zajistil svým čistým hattrickem mladšímu dorostu cenné body
20.11.2011 | Zdeněk Kamínek ml.

Písek - K patnáctému kolu ELIOD extraligy mladšího dorostu odcestoval ústecký mladší dorost do písecké Komterm Areny. Vítězství Ústí nad Labem se nerodilo lehce, Lvíčata dvakrát v zápase prohrávala. Nejprve v zahajovací třetině dostal Písek do vedení gólem do šatny Duchoň, ve 28. minutě vyrovnal Šváb. Ještě před druhou přestávkou severočeský strážce svatyně Michal Chmel dvakrát kapituloval z hole Šuhaje a Marcilise a se Slovanem to po čtyřiceti minutách nevypadalo nejlépe. Na závěrečné dějství se ale výborně namotivoval Martin Tůma a svým čistým hattrickem dokonal obrat skóre z 1:3 na 4:3 (skóre psaná z pohledu Lvů). Dobře se prezentoval také již zmíněný gólman Michal Chmel, zneškodnil 47 z 50 střeleckých pokusů Jihočechů a poslal je na poslední pozici v tabulce.

Komterm Arena
15. kolo
neděle 20. 11. 2011, 15:30 h
3:4
(1:0, 2:1, 0:3)

Branky a nahrávky: 18. Duchoň (Marcilis, Šuhaj), 33. Šuhaj (Duchoň, Červinský), 40. Marcilis (Jiřinec) - 28. Šváb (Amirov), 43. Tůma (Šváb), 55. Tůma (Navarra), 58. Tůma. Rozhodčí: Šperl - Zvoníček, Buršík. Vyloučení: 3:3. Využití: 1:1. Diváci: 60. Střely na branku: 50:22. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 3:1, 3:4.

Písek: Pechek - Oblouk, J. Turek, Koutenský, Červinský, Hanus, Volf - Vráblík, Marcilis, Šuhaj - Jiřinec, D. Pokorný, Křenek - Skala, Polanský, Duchoň.

Ústí nad Labem: M. Chmel - Kejmar, Komár, Loukota, Balcar, Hucek, Melichar, Klement - Guman, Patyk, Amirov - Macek, Kopta, Rubeš - M. Tůma, Navarra, Šváb - Koval.