Chance Liga: Rytíři Kladno - HC Slovan Ústí nad Labem 9:2 | Hokejka TV: Pro všechny permanentkáře zdarma | HSM 2021: Článek zde
Juniorka na lídra nestačila, prohrála po páté v řadě
26.01.2020 | Jan Koudelka
Autor fotografie: Helena Smetanová

Kralupy n/V. - V rámci 35. kola REDSTONE Extraligy juniorů zajížděl ústecký tým na led lídra soupeře, do Kralup nad Vltavou. V utkání padla první branka, z hole soupeře, až těsně před první sirénou. Úvodem druhé třetiny se domácí trefili znovu. Snížit ovšem stihl Polata. Ve třetí třetině odskočily Kralupy na rozdíl tří branek, v samotném závěru stihl ještě snížit na konečných 4:2 pro domácí Šindelář.

ZS Kralupy n/V
35.
neděle 26. 1. 2020, 15:00 h
4:2
(1:0, 1:1, 2:1)

Branky a nahrávky: 20. Marek (Němec, Kučera), 25. Němec (Marek, Januška), 42. Zedek (Kučera, Hájek), 57. Litera (Bradáček) – 35. Polata (Šindelář, Harkabus), 58. Šindelář. Rozhodčí: Valda - Kotek, Kurtin. Vyloučení: 2:4. Využití: 2:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 53. Střely na branku: 43:27. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 4:1, 4:2.

Kralupy: Krinwald – Hes, Zedek, Klapka, Drozda, Hájek, Kučera – Binko, Marek, Litera, Soukup, Bradáček, Němec (A), Šíba, Kleveta, Kočí, Januška (C), Pejchal, Hašlar

Ústí nad Labem: Kmoch – Stuchlý (A), Jarábek, Šešina, Polata, Štěpánek – Harkabus (C), Macek, Průša, Koval, Šindelář, Čermák