Příchody: Aktuální soupiska Slovanu
Junioři začali úspěšně
18.09.2004 | Martin Řežábek

Junioři začali úspěšně

Ú s t í n/L. - Ústečtí junioři byli první, kdo vyzkoušeli zrekonstruovaný zimní stadion. V prvním kole nového ročníku ligy juniorů přivítali Příbram a byl to zápas, ve kterém se prosadili hlavně dvě jména. Navrátilec Janus a Gottfried. Oba vstřelili po dvou brankách a zajistili tak výhru domácích 5:3, kterou pojistil právě Gottfried až v poslední minutě do prázdné branky.

1. kolo
pátek 17. 9. 2004
5:3
(2:1, 1:1, 2:1)
 

Branky: 6. Janus (Lojek), 10. Lojek (Janus), 31. Janus, 48. Gottfried (Kloz), 60. Gottfried (Bašta) - 19. Kadič (Flieger, Bauer), 35. Dallas (Valášek, Kozelka), 53. Bílik (Kadič). Rozhodčí: Bartoš - Bertlík, Šerý. Vyloučení: 8:6, navíc Kučera (UNL) 10 min OT. Využití: 1:1. Diváci: 60.

Komentář

Vstup do sezóny se na obou mužstvech projevoval po celé utkání, které provázely nepřesnosti. První větší šanci měl v 6. minutě domácí Bašta, ale z mezikruží mířil špatně. O několik vteřin později se však z podobné pozice nemýlil Janus - 1:0. Netrvalo to dlouho a skóre se měnilo znovu. Tentokrát si Janus s Lojkem vyměnili pozice a posledně jmenovaný zužitkoval křižnou přihrávku přes brankoviště - 2:0. V 11. minutě byl blízko brance ještě Kloz, ale potom vzali do rukou opratě hosté. Poprvé zahrozil kapitán Flieger, poté při přesilovce dvakrát nebezpečně Kadič a třetí atak už skončil gólem. To si nikým netísněn Kadič najel z rohu až před brankáře a pohodlně zakončil po zemi – 2:1.

I ze začátku druhé části měli více ze hry Příbramští, ale velká šance se zrodila před jejich brankářem. Svoboda nahrával Kupcovi a ten sice tvrdě střílel z kruhu. V 31. minutě se opět ukázal agilní Janus, s klidem objel branku a z otočky zamířil více než přesně – 3:1. Lvíčata se ale nechala vyloučit a toho hosté dokonale využili, i když až vteřinu po návratu Jakla z trestné lavice. Z kruhu prostřelil brankáře Davídka Dallas a znovu posunul svůj tým do hry – 3:2.

Poslední dvacetiminutovku však domácí Příbrami obrat nedovolili. Nejprve v pádu střílel úspěšně Gottfried a žlutomodří již potřetí vedli o dvě branky. V polovině třetiny mohl náskok zvýšit Kupec, ale nadvakrát se před brankářem neprosadil. Na kontaktní gól se nedalo dlouho čekat. V 53. minutě se opět z kruhu radovali hráči hostí, tentokrát Bílik - 4:3. Hráči v zelených dresech se snažili o vyrovnání a na konci hráli i power-play, což se jim stalo osudným. Chyba ve středním pásmu znamenala jednoduchou pozici pro dalšího „dvoubrankového“ hráče domácích, Gottfrieda, který uzavřel účet na konečných 5:3.

 
Aktuálně na webu

Možný systém Chance ligy? Podobné rozdělení jako loni a nově play down

Z úterního jednání prvoligových klubů vzešel návrh, jak by mohl vypadat hrací model Chance ligy v... Celý článek

Obranné řady Slovanu posílí Jiří Drtina

Ú s t í n/L. - Vedení klubu uzavřelo smlouvu se zkušeným obráncem Jiřím Drtinou, který v minulé... Celý článek

Petr Eret bude hájit žlutomodré barvy

Ú s t í n/L. - Vedení klubu podepsalo smlouvu s Petrem Eretem, který v minulé sezoně nastupoval za... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv