P r a h a - Pouhých 5 bodů z osmi zápasů měli na svém kontě hokejisté pražské Hvězdy, a tak zápas 9. kola ligy juniorů, kdy Ústečtí Lvi zajížděli na jejich led, měl mít jasného favorita. 58 minut se vše celkem dařilo. Junioři Slovanu pokaždé vedli, domácí dotahovali. Když v 56. minutě modrožlutí vstřelili vedoucí branku na 4:3, zdálo se být vše na dobré cestě. Jenže poslední necelé dvě minuty vše zhatily. Nejprve domácí vyrovnali, a když 16 vteřin před koncem zápasu vstřelili vítěznou branku, zbyly Ústeckým pouze oči pro pláč.
pá 21. 10. 2011
HC Hvězda Praha
5:4 1:2, 2:1, 2:1

Branky a nahrávky Ústeckých Lvů: 2. Kuchynka (Faigl, Janák), 12. Holeček L. (Pořický), 30. Baránek (Holeček L.), 56. Holeček L. (Baránek, Pořický). Vyloučení: 9:6. Využití: 1:2. Diváci: 40. Střely na branku: 26:44. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 2:2, 2:3, 3:3, 3:4, 5:4.

Ústecký Slovan s.r.o.: Formánek - Zdvořáček, Bulva, Herna, Ságer, Holeček L., Vegner - Fojt, Vávra, Pořický - Kuchynka, Faigl, Janák - Šetka, Baránek, Angr - Melovský, Tuček