Příchody: Aktuální soupiska Slovanu
Junioři: Kladno si odvezlo debakl
10.10.2009 | Miroslav Janíček

Junioři: Kladno si odvezlo debakl

Ú s t í n/L. - Neuvěřitelný začátek mělo utkání 12. kola NOEN extraligy juniorů mezi Ústeckými Lvy a KEB Kladno. Už ve třetí minutě střídali hosté brankáře a v 17. minutě bylo o osudu utkání za stavu 6:0 prakticky rozhodnuto. V zápase se blýskl hattrickem kapitán ústeckých hokejistů Robin Hanzl.

14. kolo
sobota 10. 10. 2009, 13:00 h
8:0
(6:0, 1:0, 1:0)
 

Branky a nahrávky: 1. Brož (Bříza, Vávra), 3. Humpolíček (Mach), 4. Havlíček (Šrámek), 10. Hanzl (Havlíček, Brož), 15. Hanzl (Bříza), 17. Hanzl (Brož), 25. Šrámek (Havlíček, Hříbal), 54. Bříza (Brož, Vávra). Rozhodčí: Wagner - Kajínek, Daněk. Vyloučení: 5:6. Využití: 1:0. V oslabení: 2:0. Diváci: 90. Střely na branku: 41:25. Průběh utkání: 8:0.

Ústí nad Labem: Petrásek - Holomek, Hříbal, Brož, Zákoutský, Grin, Drahorád, Humpolíček - Šrámek, Havlíček, Janíček - Bříza, Hanzl, Vávra - Pořický, Chládek, Hošek - Mach, Drnec, Šaršok - Baránek.

Kladno: Lejsek (3. - 25. Vokatý) - Pour, Kužel, Petráček, Pulchart, Šmíd, Látal, Jupa, Doudera - Suk, Melka, Dalecký, Máša, Medřický, Doskočil, Drda, Kupec, Bušek, Uleščenko, Stach, Čurda.

Komentář

Domácí měli výborný začátek. Už v první minutě napřáhl od modré Brož a otevřel skóre utkání. O minutu a půl později zvýšil vedení Humpolíček a vyhnal Lejska z branky. V čase 3:03 završil gólem v oslabení divokou tříminutovku Havlíček. Poté se hrálo nahoru dolů. V 10. minutě se domácí usadili v útočné třetině a po vyšachování kladenské pětky zvyšoval na 4:0 Hanzl. V 15. minutě vyrazil Hanzl na zteč, brankář sice vyjel proti němu, ale kotouč po pokusu ústeckého kapitána skončil v síti - 5:0. Po dalších dvou minutách zkompletoval Hanzl čistý hattrick.

Rychlý hokej, i přes vysoký rozdíl ve skóre, pokračoval i na začátku druhé třetiny. Ve 23. minutě si hosté vynutili faul, ale při vlastní přesilovce opět inkasovali. Na 7:0 zvyšoval Šrámek a do branky Kladna šel místo Vokátého opět Lejsek. Hosté ve hře nepolevovali a chvílemi bylo před Petráskem dost horko. Ve 31. minutě ujel domácím obráncům Melka, z úniku ale ani na dvakrát Petráska nepřekonal. Ve 37. minutě hráli domácí přesilovku, ale po rychlém kontru kladenských hokejistů zazvonila horní tyčka Petráskovy svatyně.

Třetí třetina začala v o něco vlažnějším tempu, přesto bylo chvílemi před oběma brankami dost horko. S přibývajícím časem bylo na hře znát, že se utkání dohrává jen z povinnosti. V 54. minutě hráli domácí přesilovku a Bříza dorazil Brožovu střelu od modré - 8:0. V závěru zápasu si ještě hosté zahráli dvojnásobnou přesilovku, ale Petrásek svůj první shut out sezóny udržel.

 
Aktuálně na webu

Petr Eret bude hájit žlutomodré barvy

Ú s t í n/L. - Vedení klubu podepsalo smlouvu s Petrem Eretem, který v minulé sezoně nastupoval za... Celý článek

Další posilou Slovanu se stal Anatolij Protasenja

Ú s t í n/L. - Vedení klubu se dohodlo na spolupráci s útočníkem Anatolijem Protasenjou, který ve... Celý článek

Aleš Furch je dalším podepsaným hráčem

Ú s t í n/L. - Další posila! Smlouvu uzavřel klub s teprve dvaadvacetiletým útočníkem Alešem... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv