CHA Liga: HC Dukla Jihlava - HC Slovan Ústí nad Labem 23.10.2019 od 17:30 | ELJ: HC Slovan Ústí nad Labem - SKLH Ždár nad Sázavou 7:3
Ani ve druhém utkání dorost na výhru nedosáhl
17.09.2019 | Anna Kuželová

Ú s t í n/L. - Ve druhém zápase se střetli dorostenci na svém hřišti s Chomutovem. Po první třetině prohrávali 0:2, ale vstup do té druhé se jim povedl na jedničku. Kovalovi stačilo pouhých pětačtyřicet sekund, aby vrátil svůj tým do hry. Pak už se však slova ujal opět hostující celek, který nakonec zvítězil 1:6.

2. kolo
sobota 14. 9. 2019, 12:00 h
1:6
(0:2, 1:3, 0:1)

Branky a nahrávky: 21. Koval (Tomšík) - 11. Novotný (Starý, Černý), 14. Novotný, 29. Vostiňák, 32. Machek (Weis), 33. Jenček (Novotný, Jakab), 55. Novotný. Rozhodčí: Klika - Beneš, Zítka. Vyloučení: 3:5. Využití: 0:1. Diváci: 43.

Ústí nad Labem: Müller (Tuček) - Filip, Jarábek, Tomšík, Kuchler, Vytejček, Bartoň, Chlapec - Hurný, Mareček, Bár, Nedoma, Koval, Prchal, Morvay, Kušej, Macek, Průša

Chomutov B: Ciple - Strážovský J., Žižka, Machek, Jenček, Svoboda, Starý - Černý, Vostiňák, Jakab, Novotný, Kubánek, Weis, Novák