Praha - Další přípravný zápas odehráli ústečtí dorostenci. V Praze nastoupili proti Hvězdě a domácí tým zápas vyhrál 6:1. Za Ústí se dokázal trefit ve 46. minutě Kincl.
út 18. 8. 2020, ZS Hvězda Praha
HC Hvězda Praha
6:1 0:0, 2:0, 4:1

Branky a nahrávky: 34. Pírs (Hron), 37. Hron (Srb), 52. Pírs (Helikar), 52. Srb (Hron, Spěváček), 54. Pírs(Schönauer, Helikar), 60. Ivanovič - 46. Kincl (Linet, Dobner). Rozhodčí: Vomáčka - Kozel, Havel. Vyloučení: 5:3. Využití: 1:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 43. Střely na branku: 56:21 .

HC Hvězda Praha: Zavoral-Hron, Bartheldy, Mrázek, Kratochvíl, Richtr, Kubata, Janoušek, Jelínek - Pírs, Helikar, Schönauer - Typolt, Srb, Spěváček - Ivanovič, Švadlák, Kundratěv -Zwahlen, Niederhafner, Nedvěd. Trenéři:Josef Reigl, Radek Plechatý.

Ústecký Slovan s.r.o.: Přikryl - Čaloun, Bebelák, Kuchler, Bartoň, Mareš, Česnohlídek -Kincl, Linet, Dobner - Vondráček, Růžička, Filip -Stojka, Hurný, Mareček - Vytejček. Trenéři:Jan Čaloun, Martin Štěpánek, Jaroslav Linet.

Josef Reigl (HC Hvězda Praha): Znovu to byl svižný zápas, myslím, že měl lepší parametry než ten, který jsme sehráli v Ústí. Hráli jsme na čtyři formace, obvykle hrajeme na tři. Do šancí jsme se dostávali, problémem našich útočníků je proměňování šancí. Doufal jsem,že ve třetí třetině zvýšíme tempo, což se nám ze začátku nepodařilo. Ve druhé polovině třetí třetiny už rozdíl mezi týmy byl. Byl to zápas, který dal oběma týmům kvalitní přípravu do sezóny.

Martin Štěpánek (HC Slovan Ústí nad Labem): Myslím si, že proti domácímu zápasu jsme toto utkání zvládli lépe. Už jsme věděli, jakou sílu Hvězda má. Byli jsme na to lépe připraveni, i když výsledek byl podobný. Obraz hry byl ale jiný, skoro 50 minut to bylo jen o gól. Hvězda měla více šancí, ale my jsme dobře bránili. V závěru nás Hvězda přetlačila a projevilo se to i na skóre.