Kralupy n/V. - V druhém kole extraligy juniorů čekal ústecký výběr opět venkovní zápas, zajížděli na led Kralup nad Vltavou. První třetinu ovládli domácí jasně 3:0. V druhé a začátkem třetí třetiny ovšem dokázali ústečtí snížit a utkání zdramatizovat. O branky se postarali Macek a Macel. Poté ale přišly další tři branky domácích, kteří nakonec získali všechny tři body.
ne 20. 9. 2020, ZS Kralupy n. V.
HC Kralupy nad Vltavou
6:2 3:0, 0:1, 3:1

Branky a nahrávky: 11. Štibran (Binko, Bradáček), 14. Kučera (Kleveta, Kočí), 18. Straka (Januška, Marek), 50. Bradáček (Šimůnek, Stupka), 53. Šiška (Bradáček), 55. Drozda (Januška, Marek) – 27. Macek (Nedoma), 47. Macel (Šešina, Tůma). Rozhodčí: Čáp – Karda, Zedníková. Vyloučení: 5:3. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 83. Střely na branku: 28:24. Průběh utkání: 3:0, 3:2, 6:2.

HC Kralupy nad Vltavou: Krinwald – Kapoun, Binko, Drozda, Šimůnek, Hájek, Kučera – Šiška, Náhončík, Januška, Marek, Stupka, Štibran, Straka, Bradáček, Kočí, Kleveta, Hanousek, Apatsidis.

Ústecký Slovan s.r.o.: Kmoch – Šešina, Chlapec, Polata, Tomšík – Koval, Čermák, Hampl, Tůma, Macel, Macek, Tot, Matloch, Nedoma, Kušej, Prchal, Průša.