Liberec – V úterý 12. 8. 2015 se na ledě Liberce odehrálo první přípravné utkání mladšího dorostu Slovanu. Po druhé třetině byl stav vyrovnaný, ale ve třetí třetině rozhodli liberečtí hokejisté o konečném stavu. Nejvíce se za Bílé Tygry prosadil Jan Šír.
st 12. 8. 2015
Bílí Tygři Liberec
3:2 1:0, 0:1, 2:1

Branky a nahrávky: 14. Bitman (Šír), 49. Šír (Vomáčka), 54. Nikolič (Dupal) – 37. Štochl (Šiller), 56. Čermák (Šiller, J. Tůma). Rozhodčí: Krejbich – Serbus, Kaňkovský. Vyloučení: 4:4. Bez využití. Diváci: 150. Střely na branku: 27:25 (6:9, 13:9, 8:7). Průběh utkání: 1:0, 1:1, 3:1, 3:2.

Bílí Tygři Liberec: K. Novák (31. Zajíček) – Charvát, Nikolič, Ira, Mojžíšek, Šuráň, Bartoš, V. Zeman – Vomáčka, Bitman, Šír – Dupal, Maťátko, Šafařovský – Dospěl, Křepelka, Liška – připraven Hájek, připraven Virág. <b>Trenéři:</b> Milan Plodek, Jiří Peřina.

Ústecký Slovan s.r.o.: Brňák – Štochl, Šiller, Štěpánek, Stuchlý, Vidlička, Chmela – J. Tůma, Čermák, Harkabus – Batryn, do 30. Bláha, Gottfried – Herák, Janoušek, Šindelář – do 30.Tipán. <b>Trenéři:</b> Jan Čaloun, Jiří Sochor.

V první třetině padla pouze jedna branka. Do černého se trefil Petr Bitman z libereckého týmu zhruba po čtrnácti minutých úvodního hvizdu. Úspěšnému střelci Liberce se střela vydařila i za pomoci Jana Šíra, který při gólu asistoval jako jediný.

Po druhé části se mohli více radovat hokejisté Slovanu. Ústí nad Labem zásluhou Jakuba Štochla ve třicáté sedmé minutě vyrovnal stav na 1:1. Nadále ústecký ani liberecký brankář ani jednu střelu za svá záda nepustili.

Poslední třetina už byla na góly bohatší. Puk padl do sítě celkem třikrát, z toho dva na straně domácích a jeden na straně hostů. Jako první se přesným zásahem ve třetí části prezentoval Jan Šír, kterému vypomohl Benjamin Vomáčka. Následně ve čtyřiapadesáté minutě zaparkoval kotouč do branky Jakub Nikolič. Skóre o necelé dvě minuty později snížil Tomáš Čermák.

Mladší dorost z Ústí nad Labem nakonec podlehl Liberci jen těsně. Bílí Tygři vyhráli jen o jednu branku. Na výhře se nejvíce podílel Jan Šír, jenž jednu branku vstřelil a při jedné gólové příležitosti asistoval.