pá 15. 2. 2013
HC Sparta Praha
1:10 1:5, 0:2, 0:3

Branky a nahrávky: 14. Šindelář (Jouza, Čermák T.) - 3. Čermák E. (Kasanda), 6. Čermák E. (Malý, Sýkora), 13. Kaňka (Sýkora), 16. Kaňka, 17. Kostrhún (Hes), 33. Hes, 38. Hes, 53. Kaňka (Zemchenkov), 57. Sýkora (Kasanda), 58. Kaňka. Rozhodčí: Fiala - Novák, Řežábek. Vyloučení: 3:2. Využití: 0:2. Diváci: 137. Průběh utkání: 0:3, 1:3, 1:10.

Ústecký Slovan s.r.o.: Grunt, 31. Volke - Kříž, Kadlec, Bláha, Harkabus, Gašpar, Janoušek, Kubata, Magasanik, Čermák T., Jouza, Šindelář

HC Sparta Praha: Černý - Čermák E., Bureš, Lis, Kasanda, Sýkora, Hes, Kostrhún, Malý, Šubert, Kapoun, Zemchenkov, Kaňko

Úvod zápasu vyšel lépe hostům. Ti se prosadili již ve 3. minutě, konkrétně skóroval Čermák. V šesté minutě si Čermák připsal druhou branku. Na 0:3 upravil Kaňka. Ústí snížilo díky Šindelářovi. Pražany dostal do třígólového náskoku aktivní Kaňka. Poslední branku této třetiny zajistil Kostrhúm. Ústí prohrávalo 1:5.

Druhá třetina přinesla pouze dvě branky, obě do branky domácího celku. Za záda Volkeho, který nahradil Grunta, se nejprve trefil Hes. Ve 37. minutě Hes vstřelil svou druhou branku v zápase. Po dvou třetinách vedli hosté 7:1.

Poslední dějství se v klidu dohrávalo. V pohodě hrající borci v rudém dresu přidali další tři branky. Postupně se prosadili Kaňka, Sýkora, a znovu Kaňka. Lvíčata prohrála vysoko 1:10. Utkání se velmi povedlo hostujícímu Kaňkovi, který si připsal čistý hattrick.