st 19. 12. 2012
PZ Kladno
5:1 1:0, 1:0, 3:1

Branky a nahrávky: 6. Harkabus (Magasanik, Janoušek), 29. Čermák, 43. Magasanik, 52. Harkabus (Šindelář, Havlík), 60. Čermák (Magasanik, Šindelář) - 52. Soukup.

Ústecký Slovan s.r.o.: Volke - Kříž, Polata, Tůma, Kadlec, Bláha, Harkabus, Gašpar, Janoušek, Kubata, Magasanik, Havlík, Čermák T., Jouza, Šindelář

PZ Kladno: Novotný - Čermák M., Ploch, Routa, Brabec, Mencl, Kraus, Zachová, Brejcha, Darsa, Teinitler, Soukup, Miška

První branka padla do sítě Novotného v 6. minutě zápasu. Domácí hráli přesilovou hru a střela Harkabuse prošla až do sítě. Více gólů první třetina nepřinesla.

Druhá perioda nabídla pohledný hokej, hrálo se ze strany na stranu. Lvíčata vstřelila druhou branku v zápase, prosadil se Čermák. Po dvou třetinách platilo „fotbalové“ skóre 2:0.

Gólově nejbohatší byla až třetí dvacetiminutovka. Ve 43. minutě se krátce po nevyužité přesilové hře prosadil po individuální akci Magasanik a Ústí vedlo 3:0. V čase 51:40 se před Novotného probojoval Harkabus, který navýšil na 4:0. Devět vteřin stačilo hostům, aby odpověděli. Brankáře Volkeho prostřelil Soukup. Tři vteřiny před koncem zasadil pátý úder Kladnu Čermák. Ústí vyhrálo proti PZ Kladno pohodlně 5:1.