Ú s t í n/L. - Kanonáda. Tak by se dal popsat jedním slovem zápas mezi Ústím a Karlovarským "B" týmem ze Sokolova. Ústečtí od samého úvodu ukázali, kdo je pánem, a tak stříleli gól za gólem. Výsledkem je výhra 16:1.
ne 7. 10. 2012, Zlatopramen Arena
HC Energie Karlovy Vary B
16:1 5:0, 6:0, 5:1

Branky a nahrávky: 2. Drha (Zdvořáček), 3. Amirov (Tůma), 5. Rubeš (Amirov), 14. Amirov, 19. Drha (Magasanik, Zdvořáček), 23. Magasanik (Vico), 33. Drha (Ozom, Zdvořáček), 36. Amirov (Tůma, Rubeš), 38. Tůma (Spálenka, Hruška), 39. Tůma, 40. Zdvořáček (Magasanik, Amirov), 41. Rubeš (Tůma, Amirov), 43. Rubeš (Amirov, Tůma), 57. Kordule (Vico), 58. Rubeš, 59. Ozom (Zdvořáček, Komár) - 50. Tichý. Rozhodčí: Armstark - Hrubý, Pichlík. Vyloučení: 1:4, navíc Buchtela TS. Využití: 2:0. V oslabení: 1:1. Diváci: 137. Střely na branku: 76:12. Průběh utkání: 13:0, 13:1, 16:1.

Ústecký Slovan s.r.o.: Zvědělík (41. Holý K.) - Spálenka, Buchtela, Komár, Loukota, Kába, Vytejček, Hruška - Drha, Bejček, Vico, Kordule, Amirov, Rubeš, Tůma, Zdvořáček, Magasanik, Ozom

HC Energie Karlovy Vary B: Špírek (41. Šmídl) - Harazim, Novák, Neškrábal, Anderle, Krenkel, Šneberk - Tichý, Václav, Salnikov, Gažák, Zeman, Hrůša, Hauzr, Žeravík

Mladší dorostenci odehráli zápas proti Karlovým Varům „B“ ve velkém stylu. Již ve 2. minutě se po krásné kombinaci prosadil Drha. O minutu později se prosadil Amirov a poslal své do vedení 2:0. V 5. minutě přebral od Amirova puk Rubeš, který si s brankářem Špírkem bez problémů poradil. V čase 13:37 ve vlastním oslabení ujel hostujícím hráčům Amirov a poslal puk do branky soupeře počrvrté. V závěru třetiny upravil Drha na 5:0.

Karlovy Vary „B“ neměly v zápase nárok vůbec na nic. Snad jen na to inkasovat další branky. Ve 23. minutě Magasanik využil přihrávku od Vica a žlutomodří vedli 6:0. Krátce po polovině zápasu se z bezprostřední blízkosti prosadil Drha, který touto brankou uzavřel svůj hattrick – 7:0. V 36. minutě se prosadil mezi betony Špírka Amirov - 8:0. O minutu později skóroval Tůma - 9:0. Uplynulo něco málo přes 60 sekund a Tůma ukázkovým sólem přes celé hřiště s parádní koncovkou zvýšil na 10:0. Vteřinu před koncem třetiny se neuvěřitelně prosadil Zdvořáček.Po dvou třetinách 11:0.

Hned z kraje třetiny skórovali zase domácí, tentokrát druhou branku v zápase vstřelil Rubeš. Vary vyměnily brankáře, že hry šel Špírek, na jeho místo Šmídl. Domácí trenéři také sáhli k výměně brankářů, do rozhodnuté bitvy zasáhl také Karel Holý. Rubeš v čase 42:05 zvýšil na 14:0, a také vstřelil svůj čtvrtý gól v zápase. Hosté se v 50. minutě dočkali snížení, prosadil se Tichý. V závěru zápasu se ještě do branky Šmídla trefili Kordule, Rubeš a Ozom. Domácí tým přehrál Karlovy Vary „B“, protože žlutomodří vyhráli 16:1.